İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adfoc.us ve Hitleap ile Günde Garanti Min 1$ [Ödeme Kanıtlı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar size adfoc.us ve Hitleap ile nasil kazanç sağlıyacagımızdan bahsedecegim. hitleap ile adfoc.us dan para kazanılamıyacagını söylediginizi duyar gibiyim :) Bu yolda banlananlar çok oldu. Geçen yeni buldugum bir yöntemle bir deneme yaptım ve bu deneme sonucunda 2 haftada 21$ yapıp yöntemin işe yarayıp yaramayacagını görmek için ayın 10'unu beklemeye koyuldum ve bugün ödemem geldi :)

Öncelikle hitleap a üye oldugunu varsayıyorum. Trafic exchange den download butonuna tıklayıp programı indirip kendi bilgisayarında kredi kazanmaya başlayabilirsin yada siteye girdiginde trafic-exchanden start trafic exchande tıklayarak da kredi kazanmaya başlıyabilirsin ama benim tavsiyem program. Yalnız adfoc.us seni banlamaması için link kısaltmalarına gönderecegin trafigin hitleap olarak görünmemesi gerek. Bunun için 3 euro ile pre lite olmalısın. Bu şekilde pre lite oldugunde hem hitleap a ekleyebildigin link sayısı artacak (5) hem gezdigin diger sitelerden daha çok kredi kazanacaksın. Pre lite olduguna göre adfoc.us dan kısalttıgın linkleri nasıl hitleap a ekleyecegine gelelim My websites den submit websites e tıklayın: en üste kısalttıgımız adfoc.us linkini altta visit durationu da 10 sn yeye getirin. Trafic source ( bu kısım en önemlisi) ortada Anonymous / Direct işaretleyin. Linklerininiz gösterimini 2000 oldukça değiştirmeye çalışın. Bol kazançlar...

Not: kesinlikle ücretsiz olarak hitleap ile adfoc linklerinize trafik göndermeyin banlanırsınız. Forumda adfoc.us scam diyenlerin hepsi de ya botla yada bu free şekilde link kasmaya çalışanlardır

http://www.youtube.com/watch?v=lZuh-hF4hnQ

PM atmayız, sormak istediklerinizi konuda belirtirseniz en kısa sürede cevaplamaya çalışacagım

01.10.13 itibariyle 1 günlük ciro :) Premium oldugum için hitleap a 15 link ekleme hakkım var ama sadece 10 tanesini kullanıyorum ;)

Today's Earnings: $1.8264
Today's Clicks: 5,423

Hitleap üyeliğiniz yoksa TIKLAYIN

Siteye üye olun ardından traffic-exchange kısmından download linkine tıklayıp programı indirip giriş yapın artık altta saatlerce program çalışarak size zahmetsizce kredi kazandırsın
refsiz link: http://hitleap.com

Adfoc.us Üyeliği için TIKLAYIN

Link kısaltma servislerinin içinde bota vs hileye geçit vermeyen sitlerden biri :) Birçok kişi hile yaptıgı için ödeme alamadı tabi taktiğini bilen ödemesini aldı ;) Ayın 7 sinde paypal adresinize ödeme isteyebiliyorsunuz ve 11 inde yatıyor :)
refsiz link: http://adfoc.us

aşagıda görüldügü gibi normal açık kaldıgında kazanılan rakam ama bilgisayar genelde kapalı kaldıgı için hergün standart kazanç olmadı
srb52.jpg

slly3.jpg

slm3l.jpg

slnvw.jpg

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 Euro veriyorsun 21 dolar alıyorsun değilmi, başka yöntemler var mı ? para vermeden

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Euro veriyorsun 21 dolar alıyorsun değilmi, başka yöntemler var mı ? para vermeden

21 dolar benim 2 haftalık ve pc nin çogu zaman kapalı oldugu halde ki hali :) Yani yöntemin işe yarayıp yaramadıgını test etmek için fazla kasmamıştım :) baktım ödeme geliyor devam yalnız free hitleap ile trafik göndermeyin banlanıyorsunuz :)

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
3 Euro verdiğinde ne kadar süre kullanabiliyorsun birde kaç tık veriyor

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Euro verdiğinde ne kadar süre kullanabiliyorsun birde kaç tık veriyor
3 euro verdiğinde sana free dk veriyor ekstra olarak 3000 dk filan ve 5 link ekleme hakkı veriyor. Sen linklerini 10sn olarak ayarlarsan ordan kaç tık ettiği çıkıyor. Önemli olan senin hitleap ın programını indirip açık bırakarak daha çok dakika kazanman :)

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
free dakika ile konuşabiliyormuyuz yoksa free dakikalar sana puan mı veriyor.

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free dakika ile konuşabiliyormuyuz yoksa free dakikalar sana puan mı veriyor.
yok hocam bu dakika olayı konuşma olayı değil senin kısalttıgın linklere hitleap dan gelen trafiğin kalma süresi misal 100dk varsa bir kişi benim linkimde dksn kalsın dersen 100hit alırsın :)

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Today's Earnings: $1.4909 This Month's Earnings: $29.7502 Total Earnings: $50.8976
Today's Clicks: 4,716 This Month's Clicks: 99,937 Total Clicks: 157,699

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayirli kazanclar bende üyeyim adfoc,a ama ebesucher diye bir autosurf sitesi var burayi kullanacagim :) ayni hitelap gibi
ben burda 3 aylik premium aldim $9 dolara ama fazladan puan falan vermiyor ,iy yeri linklerini gizliyor (Premium) oldugum icin ,bakalim deneyecegim ayni sistemi burda olursa ,haber veririm

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayirli kazanclar bende üyeyim adfoc,a ama ebesucher diye bir autosurf sitesi var burayi kullanacagim :) ayni hitelap gibi
ben burda 3 aylik premium aldim $9 dolara ama fazladan puan falan vermiyor ,iy yeri linklerini gizliyor (Premium) oldugum icin ,bakalim deneyecegim ayni sistemi burda olursa ,haber veririm

Deneme sonuçlarını merakla bekliyorum :) Bol kazançlar

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş sana güvenerek premium üyelik alacağım hitleap programını kurdum sörf yaptım 20 dakika kazandım bunuda kulllanabilirimm heralde

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi ki kullanabilirsin yalnız hesabın pre lite olmadan adfoc linklerini hitleap a ekleme :)

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Total Earnings: $70.1575 :) geçen ayın 12'sinden buyana biriken miktar

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tcd8t.jpg

Bugün ayın 7'si adfoc.us hesabınız 10$ ı geçtiyse ödeme isteyebilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5