İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhearus çeki elimde kaldı, bozduran arkadaşlar var mı?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adhearus kazancım 20dolar olunca posta masrafını düşüp 17dolarlık çekimi yolladı, askerde olduğumdan şimdi bozdurma fırsatı bulabildim ancak akbank masrafının 20milyon ve 17dolardan bir miktar komisyonla olacağını yani bozdurmanın mantıklı olmayacağını söyledi, başka bankalara gitmedim, acaba masrafsız nasıl bozdurulur bozdurabilne arkadaşlar var mı?? yoksa çeki yırtıp atacam!!

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yo tarihle ilgili bi durum yok.. öyle bişey demediler bankadan

H

hibrahim

Misafir
yaklaşık 1,5 ay önce bende çeki almıştım hatta buraya da ayzmıştım hatırlarsanız ancak çek 23$ dı bankaya verdiğimde 32$ masraf istedi.. bende ne yaptım ...:) çek yanımda duuryo 23$ için uğraşamam bilgisayarımın yanına koydum boş bi zamanımda çerçeveletip asıcam:)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi fikir ama parayı alıp yemeyi tercih ederim, eskiden esnaflar ilk aldıkları kağıt paray çerçeveletip dükkanlarına asıyolarmış. onlar gibi yurt dışından gelen ilk çekimi ben de assam mı napsam? Yok yok zaten şu anda karnım aç bozdurup yemek en iyisi :)

A

atakan_s

Misafir
Bence o çeki bozdurmaya kalktığında çek üzerindeki değerden daha fazla masraf etmiş olursun.

Bir de amerikadaki bankadan kesiyorlar çünkü para çoğunlukla.

Bence de uğur çekin olsun o senin, daha fazlasını kazanırsın umarım ileride :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5