İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhearus tan çek geldi :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve arkadaşlar o kadar işi dedi adhearus ödemiyor diye :) ben dedim ödüyor. ve 7 aralıkta kesilmiş olan çekim bugün geldi :) yani güvenlik duvarını geçmiştir adhearus kullanabilirsiniz :)

kolay gelsin..

M

malatyasporlu

Misafir
kimse tıklamıyor adhearus reklamlarına tıklamamalarına rağmen birde karşıda çıkan alanda click here to contunie tuşuna basmayı istiyor kazançlı deil bence değmez...

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende siteme eklemiştim tam 19.5$ falan oldu hile yaptığınızdan dolayı hesabınız kapatılmıştır dedi hile falan da yaptığım yoktu aslında ama nedense böyle birşey yaptılar belki aradasırada adım tamamen karalanmasın diye böyle çek gönderiyor olabilirler.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir walla. neyse sonuçta çek geldi :) ama malatyasporlu nun dediği gibi click here to continue olayı biraz gıcık..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20.52 idi fakat kargo ücreti kesmişler 17.32 $ olarak gelmiş :) bakalım bozdurmaya masraf almazsa yapı kredi bozduracam yoksa asacam odaya :)

bi de ben çeki taradım şimdi. üzerinde ki hiç bir şeyi karalamadan koysam göstersem bi sorun çıkarmı ? genelde tarayanlar alttaki numaraları felan kapatıyoduda.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güle güle harca dostum :)
adherus da updated da karalanan imajlarini kurtarmaya çalişiyorlar sanırım :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eskiden bizde cj çeklerini tarardır, anılarım canlandı yine :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eheh yakında updated dan ve google dan da gelir herhalde çeklerimiz :) onlarıda tararım :)

hepimize bol kazançlar.. birbirimize destek olalım ve daha çok kazanalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5