İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adherus.com hakkındaki düşünceleriniz...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

adherus.com hakkındaki düşünceleriniz varsa tecrübelerimizi paylaşırsanız sevinirim.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz yollayip yollamadiklarini bilmiyorum ama 20dolar olunca yolluyorlarmış, benim şu anda 9.5dolar birikti, ödemeyi çek olarak postalıyorlar, bana güvenilir gibi gözüktü, google gibi yerel reklama elverişli yani sitenin konumu (ülkesi) ve diline göre reklam yayınlanabiliyor, popup banner text reklam gibi birçok reklamdan istediğinizi seçebiliyorsunuz,

örnek reklam biçimleri ve referral linkini sitemden bakabilirsiniz;
http://www.iyimi.com tabi reklama tıklarsanız memnun olurum :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Verdiğin bilgilerden ötürü teşekkürler. :) Kayıt olacağım zaman sitenden giriş yapacağım.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu adhearustan para alabilen var mı? 20doları herlade dolduran bi webmaster vardır aramızda??

H

hibrahim

Misafir
benim 12 $ oldu her gun 1-2 $ ekleniyor 5-6 gun sonra dolar... bakalım nolcak ancak yabancı webmaster forumlarında hiçte iyi şeyler duymuyorum. gerçi google adsense den sonra bunun verdiği para az geliyor ondan olabilir ben adhearus da minumum 5 cent maksimum 23 cent i gördüm bi,r tıklamada

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteni yaz da biz de tıklayalım, benim 20 dolar dolsun o reklamları kaldıracam, sayfa açılış süresini bayağı kısaltıyor. Bu arada tıklamak istersen www.iyimi.com beklerim :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
boşuna uğraşmayın, ingiliz forumlarında kesinlikle ödemediği yazıyor.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi forumda kim diyor, yanlış anlaşılmasın ben öderler veya ödediler demiyorum ama yabancı forumda ödemedikleri söyleniyor bide link verilse hiç fena olmazdı biz de girip okurduk :eek:

H

hibrahim

Misafir
zokkie senin dediğin gibi bende gördüm adhearus hakkındaki olumsuz yorumları ama şunuda unutmayalım o forumlardaki insanların çoğu google adsense i kullanıyor o yuzden adhearus u kullanma teşebbüsünde bile bulunmamışlar(yazdıklarını okursanız onu anlarsınız) deneyenlerde henuz bekleme aşamasında... bir kişi ödemesini almadı diye şirketi blacklist e almayalım çünkü adhearus proxy yöntemiyle click yiyor yani hile yapılabilir böyle hile yapan bir kaç kişiye ödememiştir sende onları okumuşsundur.(bende okudum) neyse yinede bu kadarda iyimser olmamak gerekir ama olsun önyargılıda olmayalım en azından bir deneyelim bende son aşamadayım 17-18$ oldu bu hafta sonuna kadar dolar sanırım sonra bekleriz yollarsa herkes kullanır yollmazsa kaldırırız....

H

hibrahim

Misafir
bu arada iyimi google da "webmaster forum affiliate" yaz birsürü forum çıkar biraz ingilizcen varsa takip edebilirsin..

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de 17 dolarda şu anda haftaya benimki de belli olur, 14.110 kere gösterim yapıp 141 kere tıklanmış reklamlara ortalama tık başı 0.12dolar vermiş şu anda 16.32 dolarım var, yani tıklama oranını abuse etmedim onun dışında tabiki 141 tıkın içinde 15-20 tıkı ben tıklamışımdır ama bunuda hile sayıp ödemezlerse ayıbederler!

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi de reklama tıkladıktan sonra direk siteye gitmiyo ara sayfa açılıyo ordaki linke tıkayarak sayfa açılıyo! Zaten az olan tıklama oranı iyice düşecek artık 20doları tamamlar tamamlamaz kaldıracam reklamlarını
www.iyimi.com

haberborsa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adhearus buna nasıl üye olabiliyoruz. Üye oldum ama beceremedim galiba :)
Haberborsa - Pay Per Click Activity
(September 06, 2004 12:00:01 AM MDT - September 13, 2004 01:17:27 PM MDT)
Date Views Clicks CTR Average Made
Per Click Total Earned
September 13, 2004 MDT 2,007 0 0.00% $0.00 $0.00
September 12, 2004 MDT 1,141 0 0.00% $0.00 $0.00
September 11, 2004 MDT 631 0 0.00% $0.00 $0.00
September 10, 2004 MDT 0 0 0.00% $0.00 $0.00
böyle bi şeyler çıktı. yani hiç para yazmamış. Bundan anlayan bir arkadaş bana mailden yada burdan açıklarsa sevinirim.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yazilanlari okumadim ama pek iyi dusunmuorm. siteme onun bannerin koydum ilk gun 1 obur gun 4 ertesi gun 2 derken 1.60 dolarim oldu. epostama baktım 2 msj once ilkini okudum tebrikler siteniz onaylandi para kazanmaya baslayabilirsiniz. obur msji okudum siteniz reddedildi sebebi : -
aynen bu yani sebep yok o sinirle sitemi yine activate dedim yine onay beklicez inadim inat dvm ederim walla

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklamaya para verio.birine cek yollamislar 26.72 dolar mi ne eline gecince birdaha msj yazcakmis

Z

zeynelkoc

Misafir
bende üye oldum bakalım 1.5 $ oldu ilk günden boyle devam ederse ödeyip ödemiyeceğini kısa süre sonra size yazacam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5