İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhood dan arandım

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bugün öğle saatlerinde Adhood dan aradılar. Kadın www.gokhanblog.com un sahibi Gökhan XXX le mi görüşüyoruz dediler. Bende evet dedim ve Adhood dan biraz bahsettiler. Bende onlara sistemi bildiğimi söyledim ama pek önemsememiştim. Neyse, Adhood kullananlar içimizde vardır heralde. Sistem hakkında az çok bilgim var ama ödeme limiti kaç tl onu bilmiyorum. Sitelerindede biraz dolandım bulamadım. Adhood ödeme limiti kaç tldir bilen varmı?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Telefon açmışlarken sorsaydın bari.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
%38 vergı kesıo, o yuzden ben kullanmıyorum, bizim thirdclıck süper, seversın sende:D

Hesabım onaylanmış. Ben şuan sadece toolbar reklam kullanıcam zaten.

Düzenleme: Toolbar kullandım ama her tıka 0,01 veriyor. 100 kişi tıklayacakta 1 tl olacakta onunda %38ini kesecekte bana para verecek. Neyse şimdilik kaldırıyorum. Toolbar ücretlerini artırırlarsa kullanabilirim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Aynı şekilde aradılar, daha önceden hesabım olduğunu söyledim ama o dakikalarda maillerimi kontrol ederken tüm domainlerime mail attıklarını gördüm ve pes dedim :p ayrıca eksikliklerini kabul etmiyor yada anlamıyorlar.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
beni ararsa ona şöyle diyeceğim :D ' bırak adhood modhood'u benimle yarın akşam yemeğe çıkarmısın :p ' .. Adhood Kullanmadım Kullanmayıda düşünmüyorum :D

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arıyorlar herkezi onlar, beni de aradılar, çek arabanı başka kapıya dedim. Bliyorum duymayan mı kaldı dedim, ama sizinle çalışmak istemiyorum dedim.

Bu arada Forza_FB beni arayan erkek idi, yemeğe çıkma teklifini bir düşün derim:)

X

Xman

Misafir
Bi forum sitesine reklam vererek kaliteli firma havası yaratmaya çalıştılar ama Türk webmaster yemez :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Projelendirme asamasinda haberim olmustu. Hatta belki bu isi yuzlerine bulastirmazlar diye umut edip desteklemistim. Ama daha ilk haftadan sasirtmamislardi. Klasik Turkticaret mantigi. KOBI'ler yiyor ama webmasterlarda biraz laerji yapabiliyor. Bu arada cok sukur beni aramadilar ;)

pierrecassi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benide aramadılar telimi bilmiyorlar.

en güzelide bu
bende iyi bir reklam firması arıyorum

75-100 k arası popup banner ne ücret verirler merk ediyorum

TheRAPy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide aramışlardı 1-2 ay oldu.Müsait olmadığımdan dolayı konuşamamıştım.Zaten Turkticaret le iş yapmam...:)

toplumesajci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.tk aradı benide saatlerce konuştu sonunda bayileri olmaya ikna etti, ama arkası gelmedi.
belge imzladım gönderdim ama hala adrese şifre göndermelerini bekliyorum.
başka yerler 1$ a satarken bana 3$ a toptan vermeye razı oldular.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
.tk aradı benide saatlerce konuştu sonunda bayileri olmaya ikna etti, ama arkası gelmedi.
belge imzladım gönderdim ama hala adrese şifre göndermelerini bekliyorum.
başka yerler 1$ a satarken bana 3$ a toptan vermeye razı oldular.
Beni ikna edemediler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5