İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdHood hesabıma giriş yapamıyorum...

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese iyi forumlar. Daha önceleri adhood'a yayıncı olmak için başvuru yapmıştım reddedilmişti. Bugün bir mail geldi ve hesabımın kabul edildiği giriş yapabileceğim yazıyor. Ama şuan siteye giriş yapamıyorum. Herhangi bir hatada vermiyor. ID-PW yazıyorum açılan sayfada tekrar giriş ekranına geliyor. Aynı sorunu yaşayan var mı aranızda? Yada sorunun neden kaynaklandığını bilen?

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
aynı sorun bendede var. ben ne zaman giriş yapsam LoginError diye URL ye yolluyor

pussaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu konuyu gördüm yazayım dedim... Bende bir süre önce adhood a üye oldum degerlendi ve kabul etmedi daha sonra üye girişi yapıp tekrar degerlendir butonuna basın yazısı çıktı Ama daha sonra bir türlü üye girişi yapamadım kullanıcı adı veya şifre yalnış hatası alıyorum şifremi unuttum a bastıgımda çıkan şifreyi ve kullanıcı adını yazmama rahmen hala giriş yapamıyorum lütfen yardım edin...

Piyade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adhood kullanmayın çok hakkınız ve ödemeleriniz yenir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5