İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhood Ödemeleri

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
adhood nasıl ? marez içerik serbest mi? kazancı nasıl ?
konu dışı oldu kusura bakma

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Para geçtimi kardeş hiç eline ? :) Ödeme yapıldımı yanı adhood dan ?

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam adhood dan odemenı her turlu alırsın ama vergı kesmelerı ısın kotu tarafı.15 ınden sonrakı 1 hafta ıcınde alırsın paranı.ben hıle yaptıgım halde almıstım.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam adhood dan odemenı her turlu alırsın ama vergı kesmelerı ısın kotu tarafı.15 ınden sonrakı 1 hafta ıcınde alırsın paranı.ben hıle yaptıgım halde almıstım.

:alkış::alkış: Bravo! Ondan sonra da başkası çıkar, Türk reklam siteleri neden düşük fiyat veriyor... Tek kelime ile muhteşemsiniz...

Konu sahibi arkadaşım özür dilerim, bölmeyeyim ben konuyu...

LanetPlesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet yarı yarıya kesildi ödemem onay beklıyor şuanda aman hocam hile bizi bozar :D

:alkış::alkış: Bravo! Ondan sonra da başkası çıkar, Türk reklam siteleri neden düşük fiyat veriyor... Tek kelime ile muhteşemsiniz...

Konu sahibi arkadaşım özür dilerim, bölmeyeyim ben konuyu...
önemli degil bölebilirsiniz :D

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Güya ayın 1. günü site risk analiz sürecine girermiş ve ayın 15'inde paralar hesapta olurmuş, yok kardeşim tam 21 gündür para hesaba yatmadı, yatmadığı için hesapta biriken parayı talep edemiyorsunuz. Eğer parayı ayın 1. günü yatırırlarsa tam yaklaşık 2 ay ve hatta daha fazla sistemdeki parayı almak için uğraşıyorsunuz. Şuan yeni reklam şirketleri araştırmaya başladım. Hayırlısı bakalım.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Az önce bende başka bir konuda %38 vergi kesintisi yapan Adhood'tan bahsettim :)
Bak tesadüfe, demek herkes Adhood'un TurkTicaret.NET'in olduğunu öğrenmeye başladı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5