İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adi sedo

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo da park denemesi yapalım dedik ilk gün 5-6 tık aldı 0,22 €oldu. 2 gün sonra tüm tıklamaları gösterimleri vs 0 ladı. Neden yaptı anlamadım.O tarihten sonra sadece görüntülenme var tıklama yok.
Adi sedo .Sahtekar sedo :)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni aya girdiğimiz için 0 gösteriyor tıkları.February yazan yeri all months yaparsan toplam kazancı gösterecektir.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain Management in altinda bende almanca yaziyor söyle bir yazi yazar
Bitte beachten Sie, dass die Parking-Statistiken zu Beginn des jeweiligen Monats wieder bei lisanssız anfangen zu zählen. Um Ihre alten Statistiken einzusehen, ändern Sie bitte den Zeitraum in "alle Monate", oder "32 Tage".

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demek ki neymiş? Herhangi bir olayda tam bilgili olmadan bir firma çok rahatlıkla suçlanabiliyormuş. :) Ben burdan söyleyeyim. Tüm Park sistemleri arasında en müşterisine ilgili ve Haksızlıklara karşı çıkanı sedo. Belki ben 2-3 ay sonra banlanırım bu birşey değiştirmez. Belki aynen bu satırlarda sedo haksızlık yaptı diyebilirim. Ama ben kendimde ararım sorunu..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yok şu günler çok fazla doluyum o yüzden "aha sedo da yedi tıklarımı " deyiverdim.Sizde hiç böyle zamanlar olmadımı.
Önce kuraklığa taktım kafayı (şükür kar yağdı) hatta domain aldım site planları kurdum..
Sonra müşterim taksitleri vermeyecek izlenimi uyandırdı ( programın süresinin bitip kilitlenmesini bekliyorum)
Sonra telekom 3Gb ı doldurmayana 6,5 GB fatura kesti ve telefonlarla çözemez oldum sorunu ( burada 3 olayıda yazdım :) tam BUHRAN oldum şu günler.)
sedo da birden tıklarımı vs silince ( insan bir uyarır yeni aya geçtik vs ) dedim aha buda son darbe :D

Neyse umarım artık buhran yaşamam yeter yav!

saygılar..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak etme sedo tıkları silmez.Ödemeyecekse de onaya kadar bekletir öyle banlar :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca dediğim gibi imzandaki link sedo kurallarına aykırı.. Ref'ler incelenirken banlanabilirsin..

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo haklı.
Traffic için domain alanlar var.Bu arkadaşlar mağdur oluyor.
Türkiyedeki gibi değil olay.
Adam telefonla alakalı site açacaksa trafikli bir cep telefonu domainini alıp yönlendiriyor.Sahte hit veya ref i düşününce sedo müşterilerini kolluyor.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca dediğim gibi imzandaki link sedo kurallarına aykırı.. Ref'ler incelenirken banlanabilirsin..

Art niyet yok tamamen bilgisizliğimden.Yani olay bu şekilde olmuyorsa nasıl oluyor peki.Yaani adam işleyen sitesini mi buraya yönlendiriyor.
Neden ? bir zaman sonra o domainde boş bir domain olmuş olacak.
anlamadım ben onu :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Art niyet yok tamamen bilgisizliğimden.Yani olay bu şekilde olmuyorsa nasıl oluyor peki.Yaani adam işleyen sitesini mi buraya yönlendiriyor.
Neden ? bir zaman sonra o domainde boş bir domain olmuş olacak.
anlamadım ben onu :D

Yok bende art niyetli diye söylemedim zaten. Zaten sedonun istediği olay .com u dolu sitelerin .netleri yani beleş hit alan siteler, veya yanlışlıkla yazılabilecek domainler yada direk ilk akla gelen domainler. Bunlara ek olarak da Google'ın indexlediği linkleri seviyor. Başka sayfadan gelen linklere sıcak bakmıyor. Özellikle popup yada böyle sitelerden link vermelere..Evet bir zaman sonra domainin hiti azalıyor hatta epey düşüyor. Biraz daha açıp, google indexletip yine sedo yapabilirsiniz :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama bi gerçek varki sedoda gelir düştü. hemde %200 civarı.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok dendiği gibiyse iş iş değil.Jenerik bir ad yok elimizde en iyisi odağımızı dağıtmayalım.Son sürat iyi bir site yapmaya doğru

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5