İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adklik.mynet.com üye olan var mı

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence okadar da tutmaz.. google aştı artık..piyasaya hakim..fazla para vereceklerini sanmam..tek yararı turk hesaplarına dırek havalesi olur heralde:9

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Arkadaşlar Mynetten bi cacık olmaz bunuda mysite işine cevirirler güvenmeyin derim şimdilik 3-5 kişiyle tabii oda varsa ilgilenirler sonrası fıs, Google zaten piyasasını tutturdu benim şahsi fikrim uzak durun

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden herkes bardağın boş tarafına bakıyor anlamıyorum. İnternet reklamcılığının büyüğünü görmek bence sevindirici. Bende mynet adklik kullanmayı düşünmüyorum ama alternatiflerin artması bence güzel bir gelişme.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
dün ve bugün bayağı bir ilgilendiler.. Dün bilgileri almak için aramıştardı. bugünde bir sorun iletmiştim şifrem ile ilgili onun için aradılar.. Gayet güzel ve ılımlı yaklaştılar.. Yeni bir oluşum olduğu için bizlerin desteğini beklediklerini söylediler.. Bende bu kadar ilgilerinin boşa gitmesini istemediğim için bugünden itibaren kullanmaya başladım.. Fakat aklıma takılan birşey var... paneldeki raporlar kaç saatte bir güncelleniyor... bilgisi olan bilgilendirir ise çok esvinirim..

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün kullandım. Reklam çıkmıyordu. Bir reklam vardı ve 10 refreshte bi çıkıyodu. Bugün tekrar eklicem. Aynı şey olacaksa adsense ile devam. (siteyi güncellerken kaldırmıştım.)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ben şuan kullanıyorum ve reklam gösteriminde bir problem yok.. Her zaman sürekli çıkıyor...

emrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şekilde bende başvurdum 1 aydır hiç ses seda yok. sadece üye olurken 1 gün içinde üyeliğiniz onaylanıcak size haber ederiz gibisinden bir mail geldi o kadar. daha sonra mail de gönderdim 1 gün dediniz 1 ay oldu hala beklemedeyim diye ancak hala bir cevap alabilmiş değilim. çok ilgisiz buldum myneti bu konuda.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
valla başta savunuyodum mynet i ama gördümkü milleti keklemeye çalışmaktan başka yaptığı bişi yok geçen gün panele baktım 986 tıklama 10 ytl yuh be sayfayı kastığına değmez...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ın reklamları ingilizce mynetin ki türkçe tıklama sayısının fazla olması normal tabiki fakat oranlar dediğin gibi düşük

ahmetsadri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa ben çok başvurdum çok rest çektiler hatta özel sordum niye kabul etmiyonuz diye yetersiz hit diyo google her isteyene üyelik veriyo hoş oda bi bahane bulup banlıyo ya neyse karışık bişey bunlar yaa kitapyurdu derim bide katreklam var oda güzel gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5