İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adlogger - Diğerleri / Adsense Tıklama Sayısı

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adlogger ın sitesine girdim. Desteğimizi malesef çektik falan yazıyor. Tam olarak ne demek istiyor ?
Yani ben bu işi beceremedim becermek de mümkün değil anlamına mı geliyor bu ?

Ben daha önce Adlogger ı hiç kullanmadığım ve mantığını bilmediğim için soruyorum. Kısa bir süre önce adsense den atıldığım için tıklama sınırı getirmem gerekiyor reklamlara. Bunu sağlıklı bir şekilde yapabileceğim bir sistem biliyor musunuz ?

Php bilgim yok. Asp.net mssql biliyorum fakat onda da zaman kısıtlılığından güzel bir portal uygulaması yazamadım. Yazsam adsense için bir tıklama koruması yapabilirdim. Php için yapamıyorum.

Php için yapabilsem bile bu ip günde 3 kere tıkladıktan sonra bir daha bu reklamı göremesin şeklinde birşey yapsam bu sadece bilinçsiz kullanıcılarda işe yarar. Bilinçli ve saldırı niyeti olan kullanıcılar sayfayı yenilemeden yeni pencerede onlarca reklama tıklayabilirler. Adlogger anlık olarak sayfanın yenilenmesine gerek duymadan ikinci tıklamaya engel olabiliyor muydu ?

Tıklamalardan korunmanın bir yolu var mı bildiğiniz ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Google, bu yapmaya çalıştığınız uygulamaya da "yasak" veya "ban sebebidir" diyor diye biliyorum...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O zaman üyelik sistemi olan bir site yapmayacağız..
Bazı sitelere tam anlamıyla rakip olmayacağız.
Başka sitelerden hiç bilgi almayacağız.

Bu üç şıkkı yerine getirmezsek kimse reklamlarımıza bilerek çok tıklamaz :) Hatta kolay kolay para bile kazanamayız :)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben başka bir program kullanıyorum ama bu program fazla tıkı engellemiyor.Sadece adsense reklamlarına kim hangi ip den tıklamış onu gösteriyor.Bunu da fazla tık yapanları yakalayıp ip adreslerini google ye bildirmek için yapıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5