İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

admin bakarmısın lütfen ?

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Birkaç gundür forum başını almış gıdıyo hakaret,küfür,vb eden edene lütfen kimse ilgilenmiyomu ? adminler konuları gormuyomu ilgilenmiyomu ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hakarete varan kelimeler forumda açıkça yazılıyor ve herhangi bir müdahale neden yapılmıyor acaba?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Rapor edilen tüm konularla ilgileniyor, ilgilenilmediğini düşündüğünüz ve rapor ettiğiniz bir konu varmı?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Zaten takip edip müdehale ettiklerimizi siz görmüyorsunuz, bizim göremediklerimiz içinde sizin report etmeniz gerekiyor. Report edilipde müdehale edilmeyen bir konu varsa hemen report edin veya link verin ilgilenelim.

Son zamanlarda olanları görüyoruz, ancak kimin ağzından ne çıkacak, kimin eli ne yazacak bilmemize imkan yok bu bağlamda siz kullanıcılarımızın bilgilendirmeleri doğrultusunda yönetimde görevini yerine getirmeye çalışıyor.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Rapor edilen tüm konularla ilgileniyor, ilgilenilmediğini düşündüğünüz ve rapor ettiğiniz bir konu varmı?

Forumda yazılanları sizde takip etmiyor musunuz?

evet bende bunu merak ediyorum. takip ediyorsanız zaten konulardaki hakaretleri küfürleri gorursunuz. ama hala yerinde duruyor.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende bunu merak ediyorum. takip ediyorsanız zaten konulardaki hakaretleri küfürleri gorursunuz. ama hala yerinde duruyor.

bu konuda sen üzerine düşeni yapıyormusun dostum? mesela şu konuyu rapor ettim ama ilgilenilmedi diyeceğin bir konu varmı?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba,

Rapoerlarınız dikkate alınmıştır arkadaşlar.

Loi'ye ek olarak her an buralarda olamayabiliyoruz. o yüzden bazı raporlarınızın değerlendirilmesi azda olsa zaman alabilmektedir. Bunu da anlayışla karşılamanız gerekmetedir.

Eğer bir rapor oluşturdunuz ve işlem görmediğini düşünüyorsanız bunu forumda konu açarak dile getirmeden önce bir yönetici arkadaşımıza danışmanız gerektiğini düşünüyorum.

Kolay gelsin.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba Mywedding,

Mywedding ne alakası var onla.

Madem yazdınız daha açıkça ifade edeyim. Demekki tam olarak anlaşılamadım.

Diyelim birisi sizin bu mesajınızı rapor etti ve sizi mesajınızdan dolayı banlanmanızı talep etti. Bizde size ceza olarak uyarı verdik ( uyarı cezalarını kullanıcılar göremez ) veya cezaya gerek görmedik. Bu durumda sizin konunuzu rapor eden kullanıcı şimdi gelip burada "neden ingilenmiyorsunuz, neden banlamadınız" şeklinde konu açması mı daha mantıklıdır yoksa yöneticilere sorup ( hayır ceza vermeye uygun görmedik veya evet ceza verdik ) ona göre konu açması mı daha mantıklı olur.

Ceza vermediysek ve haklı olduğunu hala düşünüyorsa sitemini dile getirmek için konu açabilir.

Ayrıca bizler açılan her raporu dakikası dakikasına değerlendiremeyebiliriz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
evet benim var.
http://forum.iyinet.com/hosting-sponsorluk/155917-ucretsiz-limitsiz-web-hosting-sponsorlugu-6.html

her yöneticiye ilettim linki mesajları caps ile attım adam banlandı bu gün tekrar açık?

Doğru söylüyorsun, dün bu kullanıcıyı banlamak için girdiğimde benden önce bir yönetici zaten banladığı için ek bir işlem yapamamıştım buna rağmen kullanıcı hala forumda gezebiliyor.

Konuyla ilgileniyorum, bizi tekrar bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Doğru söylüyorsun, dün bu kullanıcıyı banlamak için girdiğimde benden önce bir yönetici zaten banladığı için ek bir işlem yapamamıştım buna rağmen kullanıcı hala forumda gezebiliyor.

Konuyla ilgileniyorum, bizi tekrar bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Ben görevimi yaptım

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bizde üzerimize düşeni yaptık, kullanıcı banlandığı gibi konuda "kalıcı olmayan" bir şekilde silinmiştir.

M.End

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Admin uğraşma çoluk çocukla banla yav acıma. Gelmiş çocuklar resmen seninle dalga geçiyor, üstelik report etmemiş.... Direk ban, acımadan

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar, iyinet sitesinin başında bir robot var sanıyorsunuz galiba, yöneticilerde insan, nasıl takip etsinler tüm mesajları. Ben çok fazla rapor tuşunu kullanan biriyim (hepside gerekli yerlerde) çok kez, daha 1-2 dk geçmeden konu siliniyor. Siz görmüyorsunuz bile silinen mesajları arkadaşlar.

Rapor edin, ilgilenilmez ise o zaman gelin şikayet edin. Admin bakarmısın lütfen diye başlıklarda böyle ciddi bir foruma yakışmıyor, bir üye olarak beğenmedim bu başlığı ve içeriğini.

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Koskoca forum adminler tek tek konularamı baksın ,ne yapsın ?
Sağ üstte report tuşu var basın ,ilgilenilsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5