İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

admin girişinde sorun!!!

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bendede bir sorun var ama çözemiyorum bu 2. kez oluşu.
sorunum şöyle kontrol panelinden gereksiz şeyleri kapatıyorum (unpublish yapıyorum)ama işte karıştırırken yanlış bişeyi kapatıyorum bu seferde admin girişi yapamıyorum böylece sitede hiçbirşey yapamaz hale geliyorum bunun sebebi nedir?
düzelmesi için ne yapmam gerek.unutmayın kontrol paneline giremiyorum admin girişi yapmadan...

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sorunu çözebilecek birisi yokmu?
jommlayı silip tekrar kurdum şimdi giriyorum.ama içindeki biryerden bişeyi kapatınca admin girişi yapılamıyor.
neyi kapatmamak gerekiyo bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.5 kullanıyorum kontrol panelinden gereksiz şeyleri unpublish yapınca.dikkatlide bakıyorum administrator bölümünü özellikle kapatmıyorum ama sonra tekrar giriş yapılması gerektiğinde giriş yapılamıyo.
öğrenmek istediğim kontrol panelinden yada nereden yapılıyorsa neyi unpublish yaptımda bu gibi bir sorun ortaya çıkıyo.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
1.5 kullanıyorum kontrol panelinden gereksiz şeyleri unpublish yapınca.dikkatlide bakıyorum administrator bölümünü özellikle kapatmıyorum ama sonra tekrar giriş yapılması gerektiğinde giriş yapılamıyo.
öğrenmek istediğim kontrol panelinden yada nereden yapılıyorsa neyi unpublish yaptımda bu gibi bir sorun ortaya çıkıyo.

modüllerden hangisini unpublish yaparsan yap bişi olmaz. Ama mambotlarla yani pluginlerle oynuyorsan bu gayet doğaldır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5