İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Admin'e

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biri bişi sorduğunda "forumda arama yapmayı" dene deniliyor. ancak yukarıdaki abuk reklamlar yüzünden hiç nişi aratılamıyor. çözüm isityorum.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bendede o sorun var.Normalde arama buyonuna basınca açılan küçük pencere reklamların ına geliyor.Fakat büyütülecek birşey değil bence.Bende "the_alorak" dediği adresden arama yapıyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IE de böyle bir sorun olmuyor (en azından bende). Firefox falan mı kullanıyorsunuz?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Boyle bir sorundan haberim yok cunku benim basima gelmedi ve ilk defa boyle bir sikayet aldim.
Kullandiginiz browser turu ve versiyonu nedir?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
az önce benimde dikkatimi çekti... Normalde arama butonua tıklayınca açılır menüye tıklayınca bir imleç in orda sabit kalması lazım.. ama imleç çıkmıyor haliyle yanıltıcı oluyor ama ilk defa böyle bir konu açılınca dikkatimi çekti :s

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tarayıcı türüm opera :(
Firefox sorunluydu tekrar yükledim. firefox'la bakacaz artık.

Ha bi de unutmadan firefox kulanıyorum ancak işbankasının ineternet bankacılığına giremiyorum bir türlü taracı sorunu var diyor.

VBe son olarak explorer'la hiç bir siteye giremiyorum. google a bile. sorun ne olabilir?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WaffenSS' Alıntı:

Ha bi de unutmadan firefox kulanıyorum ancak işbankasının ineternet bankacılığına giremiyorum bir türlü taracı sorunu var diyor.

VBe son olarak explorer'la hiç bir siteye giremiyorum. google a bile. sorun ne olabilir?
3 taraycıda sorunlu. Virüs ya da benzeri birşey bulaşmış olabilir :)

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
açıkcası bi kaç spy bulaşmış durumda. ancak bir tanesi varki illallah dedirtiyor. bi dosya olarak system32 de duruyor. elle silemiyorsun. antispy tarayıcı buluyor ancak bulduğu anda spy isim değiştiriyor. onu buluyor isim tekrar değişiyor..... böyle sürüp gidiyor.

format çözüm olur mu?
Format attıktan sonra pc ye hangi parçalar tanıtılır? (cd sürücü, ekran kartı vb gibi.)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayarın eskiyse genelde xp tanıyor. P3 civarı..

Yeniyse, Ekran kartı, Ses kartı, Anakart Chipset driver ları ve ethernet driver ı ister. Ek aygıt varsa kamera gibi onlarıda tanıtmalısın tabi.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pc celeron. xp kursam bi daha bu icatları tanıtmaya gerek olur mu acep. bu saydığın icatların CD leri mevcut diil de bende :( Kurtuluş yolu olmazsa laptop alacam bu gidişle.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WaffenSS' Alıntı:
pc celeron. xp kursam bi daha bu icatları tanıtmaya gerek olur mu acep. bu saydığın icatların CD leri mevcut diil de bende :( Kurtuluş yolu olmazsa laptop alacam bu gidişle.
O zaman format atmadan önce sürücüleri netten indirmen lazım. Ethernet çok önemli. Onu tanıttıktan sonra diğerlerini tanıtmadan internete bağlanıp tekrar indirebilirsin.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
abartıyorum biliyorum ama ekran kartı'nın mesela markası/modelini bilmiyorum desem?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
WaffenSS' Alıntı:

Opera 8.5 öncesi sorunlu olabilir belki ama 9.0 beta üstü sorunsuz..

B

bizimforum.org

Misafir
WaffenSS' Alıntı:
abartıyorum biliyorum ama ekran kartı'nın mesela markası/modelini bilmiyorum desem?
PC nin bilgilerini gösteren Hardware-Benchmark programlarını kullanabilirsin mesela.

Konuyla alakalı değil ama soracağım:
WaffenSS ismini bilerekmi seçtin?Bu insanların insanlık suçu işlediğini bilmiyormusun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5