İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adminler size sesleniyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admini nerden tanıyorsun bu kadar savunduğuna göre iyi tanıyorsun

O

ozdemir

Misafir
Admini tanidigim yok. Sadece dusuncelerimi belirtmek istemistim.

H

hitmp3tr_com

Misafir
özdemir burada kimse kürt halkını suçlamıyor burada kürtçülük yaparak memleketimizdeki kürt vatandaşların adına siyaset yapan şerefsizleri suçluyoruz.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşeye tamam derim ama türk bayrağına hakareti hayatta affetmem.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bu hek olaylarına çok karşıyım ama usta arkadaşlar şunların ana sayfasına bir türk bayrağı koysa çok güzel olur, şerefsizler

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şerefsizlerin soysuzların amacı Türkiyede karmaşa yaratmak. Türkiyenin en Büyük egemenliği Bayrağına dil uzatıp bizi en hassas noktamızdan vurmak. Bu şerefsizleri Bu vicdansızları Bu ülkede yaşatanlar bu ülkeye haksızlık ediyor demektir. Türkiye bölünmez bölünmeyecektir. Bayrağımıza Ölene kadar sadık kalacağız. Kimsede onu göklerden indiremeyecek!!!!

H

hitmp3tr_com

Misafir
işte o bayrak yakan şerefsizlerde bizim kürt halkına karşı hareket etmemizi istiyorlar ama biz hiçbir zaman kürt halkına karşı bir söz söylemedik hatta belki içimizde bu başlığa destek veren kürt kardeşlerimizde vardır kim bilir.

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne olursa olsun Olaya ortadan bakmak gerekirse.

Sayın iyinetadmin Konuya uyarı atabilirdi.
Yada Kilitleme yoluna gidebilirdi.
Ne Olursa olsun turk bayragına hakaret eden kim olursa olsun. Tam bir vatan hainidir.
Aslında konunun tartışılması cok dogru.
Ama iyinetadminin bu yaklaşımı bence o bayrak yakanlarla onu aynı kategoriye düşürdü. aslında cok yazık. Bilinmeden alınan bir karar ve bir hata onu bu duruma düşürdü.
Herkes hata yapar. Ama bu hata affedilicek bir hata degil sanırım.

Umarım en kısa sürede mantıklı 1 acıklama yapar. O Kadar Moderator arkadasımız var. en azından iyinetadmin i adına 1 ozur dileseydi. iyi olurdu sanırım. Ovetto arkadasımızın ilk tepkiside ortada. Kendiside biliyor iyinetadminin hatasını.

Kendi düşüncem bir hatam varsa herkesden özür dilerim.

Saygılar.

H

hitmp3tr_com

Misafir
neyse ben yatıyorum ve sizlere güle güle işte bu son mesajım.

hepinize son defa iyi geceler.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağol Hibrahim. Artık iyinet admininin gerçek yüzü ortaya çıktı.

O

ozdemir

Misafir
ben bu basliga yari bir kurt olarak tam destek veriyorum. ve ulke disinda canim turkiye mi elimden geldigi kadariyla temsil etmeye calisiyorum. Bizler bu serefsizlerin yaptigina kanmadigimiz surece kardesligimizi hic kimse bozamaz.

Herneyse umarim en kisa zaman Apo, Leyla Zana ve dahasi basta olmak uzere bu pkk milletinin koku kurur umarum. Yuce Allah'imdan bunu cani gonulden istiyorum. Ulkemin huzuru icin.

H

hibrahim

Misafir
tek tek tekrar okudum en buyuk küfür ŞEREFSİZ olmuş ama adminimiz IRKÇILIK diyor TEŞEKKÜRLER ülkemize sahip çıktığımız için TEŞEKKÜRLER bayrağımıza böyle sahip çıktığımız için..

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar zaten ortam elektrikli, daha serinkanlı yorumlarda bulunursak daha iyi olacaktır. Hemen bir gruba mal etmeyelim, kimbilir yapan büyük olasılıkla bir ermenidir ya da yahudi. Zaten adamların amacı bu, birşekilde bölüp, zayıflatmak. En hassas noktamız bu, hep buradan vuruyorlar. Bugün başka bir konuda da benzer şeyleri konuştuk. Burada yapılması gereken, olayı bir gruba maletmek değil. Düşman bellidir, bizim gençlerimiz sağduyuludur bu konuda, Bu bayrak altında yaşayan, çalışan, kutsal sayan Türk, Kürt herkes kardeştir. Yine küçük bir yanlış anlama oldu sanırım arkadaşlar arasında. Yaw adamlar nerelerden vuruyorlar. İşte adamlar oturup düşünüyor kardeşim, nasıl nerden vururuz, nasıl zayıflatırız. Türkiye güçlü bir ülkedir, bu tür olayların olması bunu kanıtlıyor, zayıf bir ülke ile kimse uğraşmaz, bizden korkuyorlar ki böyle davranıyorlar. O zaman şimdi, çalışma zamanı, daha da güçlenme zamanı ;)

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Serinkanli Olamam Türk Bayrağina Hakaret Eden Bir Site Korunuyorsa Olamam !

H

hibrahim

Misafir
Chatturk yukarda mesajın bulunduğu başlığı yolladım tek bir kişi bile kürt kelimesini kullanmamış burda çarpıtılıyor olay ama site açıkken zaten biz kürtler gibi kelimeler kullanıyorlardı orası ayrı
!!!

M

mizahdelisi

Misafir
Bu siteyi siddetle kiniyorum,atalarımız bu vatanı ne zorluklarla düsmandan kurtardi.Birkac ipsiz sapsız insan cıkıp bayragı yakıyor..NE mutlu Türküm Diyene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse ben bu günlük uyuyorum. Topic silinmez ise yarın görüşlerimi iletmeye devam etcem

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çingenelerde dünyanın her yerinde var ama Türkiyedeki çingene diye anılan kardeşlerimizle, Ispanyadakiler aynı değil tabii. Bizim bayrağımızı seven, onun için çalışan herkes kardeşimizdir.

Bu bayrak yakma olayı hangi milletten olursa olsun, dünyanın en aşağılık olayıdir. Kanımca hiçbir ülkenin bayrağı yakılmaz. Bunu yapanların en başta insanlığa saygısı yok. Bu konuda gösterilen tepkiler doğaldır. Ancak bugün yoğun şekilde konuştuğumuz gibi, şimdi bi heker arkadaş orayı kırıp bir Türk bayrağı koysa hiç fena olmazdı ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi