İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adminler size sesleniyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet admin çıkıp bu konuyu yanlışlıkla sildim hepinizden türk bayrağına yapılan saygısızlığı içeren konuyu sildiğim için özür dilerim diyene kadar bu foruma bir tek mesaj daha yazmicam. Eğer sizde "BU BAYRAK UĞRUNA KANINI AKITMIŞ ŞEHİTLERE SAYGI DUYUYOR,VATANINIZI SEVİYOR VE GURURUNUZU AYAKLAR ALTINA ALAN BİR İNSANIN YAPTIĞINA SES ÇIKARMAYAN BİR FORUMDA BULUNMAKTAN" rahatsızsanız bana destek verebilirsiniz. Sizin için burda öğrencekleriniz vatan sevgisinden önemsizse zaten bu yaşa kadar hiçbirşey öğrenememişiniz demektir. Vatan sevgisi 2 satır lafla dile getirilmez tepkinizi koymazsanız hatalar asla bitmez! Bu mesajım kullanıcı ve tüm yöneticileredir. Bayrak yakan bir siteyi koruyan foruma bir mesaj daha atmak benim açımdan çok gurur kırıcı haysiyetsizce bir davranış olacağından noktamı koyuyorum.

M

mizahdelisi

Misafir
böyle siteleri nette barindirmyacan ya türk hekerlara sesleniyorum hekleyin su siteyi :mad:

H

hibrahim

Misafir
iyinet admin konuyu silip uyudu galiba yarın okuyacaktır.. ancak ters bi tepkide bende gule gule derim...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar benim içinde hiçbirşey vatanımdan bayrağımdan önce gelemez... Ters bi tepki benimde bu forumdan ayrılmama neden olacaktır... Bu ülke için seve seve.....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Site heklemeyi destekleyenler, yasadisi islere tesvik verenler, yasadisi isinizi hicbir mazaret hakli cikarmaz, bu forumda sizin yeriniz yok.

Turk bayagina hakaret edenleri herkes gibi bende kiniyorum, kiziyorum.
Ama bu sizi yasadisiliga yoneltmemelidir, eger siz buna masa olursaniz, onlar amaclarina zaten ulasmis olurlar.

Bu forumda sizi yasadisi islere yonlendirmeye calisanlarin o siteleri yapanlardan farki yoktur.

Bu insanlar hakkindaki tesbitlerim o kadar dogrudur ki ben su anda bu mesaji yazarken, onlar bu foruma saldiri yapmaktadirlar.

Ben bu kisileri kiniyorum, sizlerin de dikkatli olmanizi diliyorum.

Silinen basligin konusu saptirilmistir, konu Turk bayragina yapilan saldiri degildir, konu saldiran sitelerin heklenmelerine tesvik ve provakasyondur.

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re

iyinetadmin' Alıntı:
Site heklemeyi destekleyenler, yasadisi islere tesvik verenler, yasadisi isinizi hicbir mazaret hakli cikarmaz, bu forumda sizin yeriniz yok.

Turk bayagina hakaret edenleri herkes gibi bende kiniyorum, kiziyorum.
Ama bu sizi yasadisiliga yoneltmemelidir, eger siz buna masa olursaniz, onlar amaclarina zaten ulasmis olurlar.

Bu forumda sizi yasadisi islere yonlendirmeye calisanlarin o siteleri yapanlardan farki yoktur.

Bu insanlar hakkindaki tesbitlerim o kadar dogrudur ki ben su anda bu mesaji yazarken, onlar bu foruma saldiri yapmaktadirlar.

Ben bu kisileri kiniyorum, sizlerin de dikkatli olmanizi diliyorum.

Silinen basligin konusu saptirilmistir, konu Turk bayragina yapilan saldiri degildir, konu saldiran sitelerin heklenmelerine tesvik ve provakasyondur.

Her ne olursa olsun. Silmeden önce bu şekilde 1 uyarı yapabilirdiniz.
+
Burada bircok kişi sizin aleyhinize konuştuysa bunda illaki 1 dogruluk payı vardır.
+
Asla Konu saptırılmadı ve herkes bu yapılan cirkince davranışı o siteyi kastediyorum. cok dogal bir şekilde tartıştı. Yasadışı olarak belki haklısınız ama
Bu kadar uyeye sahip olan 1 admin 1 saldıradan asla cekinmemeli.
+
Ne olursa olsun silmeniz dogru 1 davranış degildi. en azından silmeden önce 1 uyarı kuralları hatırlatmanız en dogal adminlik gorevlerinizin başında gelir diye düşünüyorum.

Saygılar ( Tamamen Öz düşüncelerim. Hatalarınızı yuzunuze vurmak degildir amacım yada 1 şeyler kanıtlamak. )
Umarım Bu tur davranışlar bu tarz forumlarda daha az olur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Klingbeil' Alıntı:
Her ne olursa olsun. Silmeden önce bu şekilde 1 uyarı yapabilirdiniz.
+
Burada bircok kişi sizin aleyhinize konuştuysa bunda illaki 1 dogruluk payı vardır.
+
Asla Konu saptırılmadı ve herkes bu yapılan cirkince davranışı o siteyi kastediyorum. cok dogal bir şekilde tartıştı. Yasadışı olarak belki haklısınız ama
Bu kadar uyeye sahip olan 1 admin 1 saldıradan asla cekinmemeli.
+
Ne olursa olsun silmeniz dogru 1 davranış degildi. en azından silmeden önce 1 uyarı kuralları hatırlatmanız en dogal adminlik gorevlerinizin başında gelir diye düşünüyorum.

Saygılar ( Tamamen Öz düşüncelerim. Hatalarınızı yuzunuze vurmak degildir amacım yada 1 şeyler kanıtlamak. )
Umarım Bu tur davranışlar bu tarz forumlarda daha az olur.

Seninle tartisacak degilim, kendinizin bu konuda hakli oldugunuzu dusunuyorsaniz cekin gidin bu forumdan ve bir daha gelmeyin.
Senin gibi yasa disi islere destek verenlere burada yer yok.

ilgili basligi acip kitliyorum ki girip bir bakin, konun ne olup olmadigini bilmeyen herkes kafasina gore mesaj yazmasin!

Klingbeil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re

Siz daha o sinirle neleri kast ettigimi bile anlamak istemiyorsunuz.
Ben yada 1 başkası sizi ne zaman eleştirse konu kilitleniyor. ve karşınızdaki insanı alt safaya alıyorsunuz.

Ben asla yasadışı olayları desteklemedim. Kendim Jandarma Genel Komutanlıgında Koruma amirligi yapıyorum.
ve yazımı dikkatli okumamışsınız. Yasadışı olayında haklısınız da dedim.

Canınız saolsun admin olan sizsiniz.

Başka bişi demiyorum

Saygılar.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer o kürt o.evlatlarının türk bayrağına hakaret ettiği sayfayı heklemelerini istemek suçsa evet suç işliyorum eğer bu onların istediğiyse evet istediklerini yapıyorum eğer sen bu sayfayı heklemenin yanlış olduğunu düşünüyorsan ki bu tamamen saçmalık adamı bulup dövemicene göre siteyi erişilmez hale getirmek tek çözümdür. Peki biri senin ailene sövse(yanlış anlama) o zaman da sen böyle elin kolun bağlı ah aileme sövmüş onun istediğini yapmicam ben burda oturcam ve onu izlicem hatta o siteyi heklemek isteyen olursa başlığı silecem diyemi düşünürsün? Ki benim için bu bayrak ailemden daha önemli çünkü o bayrak uğuruna canını kanını verenler olamsaydı ne bu ülke olurdu ne de senin kullanıcı kovabileceğin bir forumun olurdu. Yazdıkların ve yaptıklarını bence gözden geçir acaba sen karbeyaz düşünüyosunda bu kadar adam sana boşunamı laf ediyor, bu kadar adam boşunamı saldırıyor, bu kadar adam boşunamı forum bırakıyor. Ha umrundadır değildir orası beni ilgilendirmez ama bence biraz düşün.. Yolun açık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi