İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdMobi Reklam Artık Sizlere %100 Sayım Garantisi İle Hizmetinizde

ADMOBİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1K 40Tl %100 Garantili Sayım Garantisi!

Açıklama: Değerli Arkadaşlar uzun zamandır Mobil Reklam kullanan kullanıcılar genel sorunları arasında olan Gerçek Sayım ve Havuz sorunu yaşamaktadır.

Biz Açık Açık Söylüyoruz %100 Gerçek Sayım Garantisi Veriyoruz!

Havuz Yok ! Arama Motoru Engeli Yok !

Mobil Splash Reklamı Sayesinde Google Spam Cezası Yemek Yok !

SAHTE HİT GÖNDEREN KULLANICILAR SORGUSUZ OLARAK BANLANACAKTIR SONRA ÖDEME TALEBİ ALAMADIM DEMESİN DETAYLI BİLGİLER SKYPEDAN ALABİLİRSİNİZ.

Ödeme Alt Limit 50Tl

50Tl Alt Limit Yüksek Gibi Dediğinizi Duyar Gibiyim Merak Etmeyin Hitinize Güveniyorsanız %100 Sayım ile Anında Dolacaktır.

Sizden Sadece 1 Gün Test Edip Gerçek 3G Hitinizi Görmenizi İstiyoruz!

S.S.S

Ödemeler Hangi Sıklıkta Yapılıyor.
Cevap: 24 Saat İçerisinde Banka Hesaplarınıza KDV Kesintisiz Ödemelerinizi Yapıyoruz

Detaylı Raporlama Sistemi Mevcut mu ?
Cevap:Evet Detaylı Raporlama Sistemimiz Vardır 3g sisteminize nereden ne zaman ziyaretçi gelmiş görebileceksiniz.

Sizlerle Nasıl İletişim Kurabiliriz ?
Skype ve Gmail Üzerinden Bizlere 7/24 Destek Taleplerinizi iletebilirsiniz

Web Sitemiz: AdMobi.biz

İletişim Bilgilerimiz:
Gmail: [email protected]

BU HESAPLAR DIŞINDA KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ

BOL KAZANÇLI HAFTALAR DİLERİM!

recepp880

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendileriyle bugün çalışmaya başladım çok ilgili firma olduklarını söyleyebilirim sayımlarıda gayet iyi şu an google analytics eşdeğer olarak sayıyor ben denemenizi tavsiye ediyorum

by_Tet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür Eder Bol Kazançlar Dileriz.

skype ekledim hocam. üyeliğimi onaylar mısınız tet....... [MENTION=67704]Gmail[/MENTION].com

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

Kendileri çok ilgililer. An itibari ile çalışmaya başlandı

ADMOBİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyeliğiniz onaylanmıştır Bol Kazançlar Dilerim

by_Tet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabah yaptığım ilk ödeme talebimi öğlen saatlerinde aldım. Ertesi güne dahi sarkmadı. Böyle devam ederse çok zaman birlikte çalışırız :)

Bugün sayımı etkilemese de saatte bir sıkıntı var. Server saati düzeltilirse güzel olur gece 3ten sonra bir sıkıntı yaşanmış sanırım.

İyi çalışmalar

ADMOBİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeler Yapılmış Olup Kullanıcılara Skype Üzerinden Detaylı Bilgi Verilmiştir.

recepp880

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk ödeme alınmıştır.Gerçekten sayımları %100 e eşdeger böyle gitmesini temenni eder ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

ADMOBİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Yayıncılarımıza Bol Kazançlar Dileriz Bizleri Tercih Ettiğiniz için teşekkürler

Andro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayimlar gerçekten harika ilk ödeme talebimi yolladim beklemedeyim iyi calismalar :)

recepp880

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki günden beri ödemeler gelmiyor ve su saatten itibaren sitedeki kodları sitemize ekledigimizde reklamverenin reklamına yönderilmiyor böyle sayfa yok hatası oluyor site gitti mi acaba

ADMOBİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Yayıncılarımız Şuan Video Servisine Bir Saldırı var o yüzden dolayı biz bilgi mesajı verene kadar lütfen trafik göndermeyiniz anlayışınız için teşekkürler

Ödeme Olan Kullanıcılara 03.03.2016 Tarihinde EFtler yapılmış olup Cuma günü kontrol etmelerini rica ederiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür dileriz

recepp880

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler gelmiştir teşekkürler.Birde reklam yönlendirmesi yapabilir miyiz son durum nedir

Andro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın sitesi xyzye yönlendiriliyor ayrica bakiyem kaldı iceride itibar etmeyiniz.

ADMOBİ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Yayıncılarmızın gerçek sahte hit göndermeyenlere ödemeleri kesintisiz olarak yapılmış olup diğer hesaplar sorgusuz olarak banlanıp kapanmıştır admobi.biz yaz kampanyasına kadar hizmet veremeyecektir paramı alamadım olayı yok sahte hit gönderen kullanıcılar otomatik olarak hesaplarını kapatmış bulunmaktayız.

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Hocam web siteniz açılmıyor bir sıkıntımı var ayrıca sizi skype den ekledim bilginize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5