İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adobe Photoshop CS3 Adobe Dreamweaver CS3 trial şifre istiyor

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar Adobe Photoshop CS3 Adobe Dreamweaver CS3 trial indirdim ama 30 günlük için bile şifre istiyor nasıl açacağım bu trialları

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba ,

Bunun sebebi şu olabilir : Daha önce aynı bilgisayarda yukarıda belirtmiş olduğunuz yazılımlar kurulmuş ve kaldırılmış olabilir.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ilginç bir durum normalde istemez ama yüklerken şifre istediği kısımda sen 30 Triali seçince demi bunu istiyor? Bnede çok kurdum hatta format filan bile atmadan kurdum ( regedit temizleyip ) hiç böyle bişi istememişti bir daha deneyin derim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
indirme işlemini hangi site üzerinden gerçekleştirdiniz ? adobe.com dışında bir site ise www.adobe.com adresine üye olarak trial sürümleri buradan indirmeyi deneyiniz.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adobe nin kendi sitesinden indirdim format attıgım için regedit temizlemeye gerek yok sanırım 30 triali seçtim olmadı

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
attachment.php
böyle bir hata veriyor

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Acaba format atarken üzerine mi kurdunuz yoksa temiz bir formatmı attınız. Bu hata mesajı sanki eskiden kuruluymuşta süren dolmuş artık serial girmen gerktiğinden bahsediyor.

Eğerki temiz format atmadıysanız eskisini görebilir yani.

---

Hiç biri olmazsa kaldırın regediti temizleyin bir daha kurmaya çalışın. Olmazsa yazın yeniden bakalım.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalışmadı acaba yanlış bişeymi yaptım tam olarak ne diyor acaba ben dosyaları adobe kurulu dosyalarının içine attım exe çalıştırdım olmadı

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ZİP li dosyayı indirdikten sonra masaüstünde açınız ve "JuneTrialPatch.exe" yi çalıştırınız. Sonrasında programı trial olarak ayarlamayı deneyiniz.

Çalışmadı derken ms-dos komut işlemi hiç gelmedimi ? geldi işlem bitti. Bu işlemden sonra photoshopmu calısmadı ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başlat -> Çalıştırı tıklayarak cmd yazınız. Komut işlemi ekranında cd desktop yazınız. Burada yukarıda belirttiğim exe yi bulunuz. Bir klasör içindeyse cd komutu ile o klasöre giriş yapınız.Sonrasında JuneTrialPatch.exe yazıp enter tuşuna basınız. Karşınıza çıkan metni burada paylaşınız.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yaa anlamadığım ben dün gece aynı işlemleri yaptım sırf senin için sildim komple regeditte adobe namına ne varsa bulup temizledim ( biraz zaman aldı. can sıkıcı ) ve yeniden kurdum trial olarak seçtim hiçbir sorun vermeden direk çalıştı anlamadım yani sende neden böyle yaptı :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5