İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adpopin (Cookie Splash Yayında)

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Splash tipi reklam sistemiyle türkiyede ilk ve tek %100 türk yapımı bir projeyle geldik.
Bu sistem tamamiyle +para kazandırıyor.. Hiçbir rahatsızlk vermiyor bir cookieli ve 8 saniye sonra kapanıyor. Rahatsızlıgı yok mevcut kazancınızı katlıyorsunuz.. Fazladan para yani alternatif.

Reklam Özellikleri Nelerdir?
Popin 8 Saniye olarak sitenizde çıkacak ve kendiliğinden kapanacaktır.30 DK cookie olarak çıkacaktır reklamlar(Test amaçlı olarak değişim olabilir). Kod her türlü site alt yapısında çalışmaktadır.

Başka Ağlarda Reklam Yayınlayabilir Miyim?

Kurduğumuz sistemde sitelerine alternatif para kazandırıyoruz. Yani mevcut kazancınızın üstüne para eklenecek. Size adsenseyi kaldır adtechi kaldır popupu kaldır gibi birşey demeyecegiz. Mevcut kazancınız olacak + para kazanacaksınız.

Ödemeler Nasıl Olacak?
Her hafta ödeme yapmayı düşünüyoruz.Limiti siz belirliyorsunuz. Haftalık olarak hafta sonu liste alınır ve hafta içi ödeme yapılır. Ödeme işlemlerinde 100 TL önerilen limittir. Altında ki işlemlerde 4 TL işlem bedeli kesilir. Başkaca bir kesinti yoktur.KDV dir gelir vergisidir stopajdır almayacagız.

Gösterim Başı Ne Kadar Olacaktır?
2000 Gösterime 1TL olacaktır.%100 sayım olacaktır.

Reklam Adresi: http://adpopin.net/
Kayıt sonrası onay beklemede yazsada Reklam yayınla sekmesinde işlemler kısmından kodunuzu alınız..

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vergi kesmeden nasıl yapacaksınız onu anlamadım. vergiyi kendi cebinizden mi ödeyeceksiniz? sizin veya üyelerin baı maliyeyle derde girmesin :))

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
oran çok az 1000 gösterime 1,5 ytl veren yerler var..

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vergi kesmeden nasıl yapacaksınız onu anlamadım. vergiyi kendi cebinizden mi ödeyeceksiniz? sizin veya üyelerin baı maliyeyle derde girmesin :))
Evet kendi cebimizden ödüyoruz..

KDV KESİNTİSİ YOK
GV KESİNTİSİ YOK
STOPAJ KESİNTİ YOK

oran çok az 1000 gösterime 1,5 ytl veren yerler var..

Splash ta yaparlar.. Bende yaparım.. Popin sistem zaten 8-10 saniye kalıyor ve sonrasında kapanıyor ve cookie li zart zurt acılmıyor :) kesintisizlik ve haftalık ödeme ile cazip gibi :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayırlı olsun haftaya bi deniyim bakiyim %100 sayıyorsa fiyat uygundur cünkü cogu site 100% demesine ragmen eksik sayıyor

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemden dolayı reklam acılmazsa o işlemez dogal olarak ama acılan reklamın %100 ünü sayamıyor.. kullanıcılar %90 üzeri dediler. 5000 tane acılan reklamı 2000 olarak saymaz.. 5000 lik sitenizde 2000 kere acarsa 2000 kere sayar.. uzun lafın kısası acılan popinin %100 ünü sayıyor.Testlerde oldugumuz için sorunlar olup reklam acılmaması olabiliyor dün yasadık biraz.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Kayıt olup siteme ekledim fakat reklamlar çıkmıyor.

pubcode=79

problem nedir şuanda yayın var mı sitede?

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün bi ara sorun olmuştu. Reklamlar cıkmama sorunu çözecegiz. Reklamı koydugunuz sitede kodların cakısması sonucu cıkmıyor.. Bir türlü çözecegiz.. Reklamı footer a koymayı deneyin.. header da calısmadıgı oluyor.. body tagları arasına koyun

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Dün bi ara sorun olmuştu. Reklamlar cıkmama sorunu çözecegiz. Reklamı koydugunuz sitede kodların cakısması sonucu cıkmıyor.. Bir türlü çözecegiz.. Reklamı footer a koymayı deneyin.. header da calısmadıgı oluyor.. body tagları arasına koyun

Söylediğiniz şekilde koydum reklam çalışıyor şuanda bu seferde onaylanan sitemi sildiniz panelden, konu hakkında bilgi alayim dedim aradım sizi telefonunuzuda açmadınız.

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şuan hiçbir bloggar sayfasına giremiyorum. o yüzden reklam göünüyor mu görünmüyor mu birşey diyemem ama adpopin de 32 gösterim 0,02 TL olarak görünüyor.

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Counterlarda sorun olusmu ama veritababnında sayılmıs.. sizde sorun oldu mu bilmiyorum ama bi kac kişide sorun olmus düzenlendi.. panele yansıdı..

-----------

KDV KESİNTİSİ YOK
GV KESİNTİSİ YOK
STOPAJ KESİNTİ YOK
LİMİT Kullanıcı Kayıt Anında Kendisi Belirler
HAFTALIK ÖDEME VAR

İlk ödemeleri cıkarttık.. Yeni yayıncıları bekliyoruz.. Kayıt olurken ödeme limitini belirtin lütfen..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi