İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adporta dikkat

kozmopolis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık iki gündür tıklamaları saymayan adporta 2010-01-04 22:27:00 tarihinde ödeme talebinde bulunmuştum ve geçen hafta pazartesi aradıgımda en geç perşembe yatar dediler bu hafta da aradım yine perşembeye kadar yatar kesin gibisinden azarlama tarzında konuşma yaptı bu gün aradıgımda ise bu gün ödememiz yok dedi bende hani ödüyecektiniz dediğimde bir dövmediği kaldı kaç para alacaksın gibisinden ukala cevaplar verdi bu gün tüm reklamları kaldırıyor ve bu tür türk reklam şirketlerinin güvenini sarsan ukala yetkilileri kınıyorum.. Lütfen siz de dikkat edin sonra üzülkmeyin emeklerinize

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ödemeyi yapmıyoruzmu dedi size?
gerekçe vermiyorlarsa mahkeme yolu açık vergi veriyorlarsa ödemede yapmak zorudalar size!

kozmopolis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeyi yapmıyoruz demiyor ama sallıyorlar ve üstüne benim sanki borcum var da vermiyorum gibi üste çıkıyorlar

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öncelikle size geçmiş olsun Ödeme durumlarını bilemeyeceğim ama geçenlerde sitelerimden birisine koymuştum reklamları site onaylandıktan sonra fakat çok yavaş açıldığı için hemen kaldırdım.

kozmopolis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok reklamları kaldırdım ama paramı hala almadım bu bana ders olsun ve siz de örnek alın adportun yakınından bile geçmeyin

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Ödeme aldığım bir yerdir. Gecikme olup olmadığı konusunda hatırlamıyorum doğrusunu isterseniz çünkü çalıştığım tek reklam şirketi değil. Hatırlamıyorum ne kadar süre sonra gönderdiklerini ama dediğim gibi ödeme aldığım bir yerdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5