İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADPozitif - Smyrna güvencesiyle yayın hayatına başladı!

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Smyrna olarak 2004 yılından bu yana barındırma(hosting) çözümleri sunan, sektörde güven sağlamış şirketlerden biriyiz. Bilgi birikimimizi ve sağlamış olduğumuz güveni internet reklamcılığı sektöründe de değerlendirmeye karar verdik. Bu bağlamda oluşturduğumuz ADpozitif markası altında sizlere sunduğumuz çözümlerden kısaca bahsetmek istiyoruz.

1 yıl gibi bir süre boyunca yazılımcılarımızın geliştirdiği reklam yazılımımız tamamlandı. Bu süre zarfında yayıncıların ve reklam verenlerin çıkarlarını en üst düzeyde tutabilmek adına farklı teknolojiler geliştirdik. 3 ay gibi bir süredir oldukça yüksek ziyaretçi sayısına sahip birkaç web sitesinde reklam yayını yaparak performans testlerimizi tamamladık.

Geçtiğimiz günlerde başlangıç için sistemimize müşterilerimiz arasından sınırlı sayıda web sitesini kabul ettik. Bugün itibariyle de sistemimizi tüm ilgililerin kullanımına açıyoruz.

Reklamlarımız absürt ve yasadışı haricindeki siteler için uygundur. Ayrıca reklamlarımızı Google Adsense türü farklı firmaların reklamları ile birlikte sorunsuz kullanabilirsiniz.

ADPozitif Reklam Hizmetleri - Internet Reklamcılığı adresinden sitemizi inceleyip, Yayıncı Başvurusu sayfasını kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Reklam ücretlendirmeleri ve detaylar aşağıdaki gibidir:

PPC(Tıklama Başı): Minimum 0.01$, Maksimum değer yoktur. (Reklamverenden alınan ücretin %70’i yayıncıya ödenir)
PPA(Satış/Üyelik Başı): Kampanyalarımızın ücretlerine sistem üzerinden erişebilirsiniz.
Alt Ödeme Limiti: 30$
Ödeme Tarihi: NET30. (Takip eden ayın 30. gününe kadar. )

Tüm yayıncılarımızın ödemeleri Smyrna Telekom güvencesindedir.

Sormak istediğiniz soruları bu başlıkta bizlere iletebilir veya 0232 250 40 30 numaralı telefondan ekibe direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızı sunar, bol kazançlar dileriz.

----------------------
Smyrna Telekom

A: Gazi Blv. No:112/602 Çankaya/İzmir
T: + 90 232 250 40 30
F: + 90 232 250 00 10
M: info[@]adpozitif.com
W: ADPozitif Reklam Hizmetleri - Internet Reklamcılığı

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
başvuralı 3 hafta oldu ne onaylandığına ne de onaylanmadığına dair bi cevap gelmedi.. bu şekilde mi çalışıyorsunuz?
başvuru adresi ebilgi.org

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
başvuralı 3 hafta oldu ne onaylandığına ne de onaylanmadığına dair bi cevap gelmedi.. bu şekilde mi çalışıyorsunuz?

Arada kaynamıştır yada başka bi aksilik olmuştur.2 gün önce başvurdum 3 saatde onaylandı.

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Hesabınız onaylanmış, fakat mail spam kutusuna düştü sanırım. Onay mailinizi tekrar gönderdim.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tıklamalar sayılmıyor..
Denemek için bir internet cafeye girip reklamınıza tıkladım. bir kaç saat sonra eve gelip raporlara baktım tıklama sayılmamış. İddaa bayisi olan bir arkadaşıma siteme girip sizin reklamlara tıklamasını söyledim.. Yine sayılmadı.
Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz..
Açıklama bekliyorum, aksi halde dolandırıcı olduğunuza dair makale yzmak zorunda kalacağım..

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklamaların sayılmaması gibi birşey mümkün olabilirmi sizce. Sizin tıklamalarınız sayılacak ki reklamverenden para alalım.

Ayrıca yapılan 2 tıklama bile sayılmıyorsa bizim sistemimizi hangi web sitesi kullanır?

Bunların haricinde http://www.smyrna.com.tr/hakkimizda adresinden görebileceğiniz gibi 2004 yılından beri hizmet veriyoruz. http://www.webhosting.info/webhosts/reports/total_domains/SMYRNA.COM.TR ve http://www.webhosting.info/webhosts/reports/total_domains/ALASTYR.COM adreslerinden görebileceğiniz 2500 domain barındırıyoruz.

Sizce size 3 cent vermemek için bu kadar geçmişimizi lekelermiyiz?

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bakınız, buradaki web master arkadaşlara sizin reklamlarınıza tıklamalarına karşılık domain vereceğimi bilfirdim. En az 10 kişi tıklamıştır ki bunu gönderdikleri maillerde belirtiyorlar. Ayrıca yukarda da belirttiğim gibi, hem internet cafede, hem de iddiaa bayisinde tıklama yapıldı.
Şu anda sadece 1 tıklama (2 $) olarak görünüyor.
Her 5 tıklamaya 1 tıklama gösterme gibi bir ihtimaliniz var gibi görünüyor.
Yapılan bu 5 tıklamanın parasını reklamveren den bir şekilde alırsınız ama yayıncıya 1 tıklama var deyip 4 tıklamalık hakkını alıyorsunzu diye düşünüyorum. 100 yayıncınız olsa, günde yüzlerce lira yapılıyor.
Ben üç beş kuruşa bakmıyorum. Yapılan haksızlığa bakıyorum..
Birazdan burada giriş adımı ve şifremi yayınlayayacağım. Yanımda çalışan 9 tane elemanımı değişik internet cafelere göndereceğim. Belirttiğim saatte hepsi Adpozitif reklamlarına tıklayacaklar.
Bakalım 9 tıklamadan kaçtanesini sayacak.. Hep birlikte göreceğiz..

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklama tıklayan arkadaşlar buraya yazsınlar.

Ayrıca isterseniz bilgisayarınıza teamweaver kurun, bilgisayarınıza gireyim reklama tıklayayım, aynı zamanda sizde monitörünüzden takip edin, sayıp saymadığını birlikte görelim.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aga 3 tıklamaya 0.04 $ vermiş..

siz üç kuruşumuza göz dikiyorsunuz ben nasıl sana güvenim de o programı bilgisayarıma kurayım. bugün en az 20 tıklama oldu.. siz 3 tıklama gösteriyorsunuz. Hadi gerçekten üç tıklama oldu diyelim. 0.09 $ olması gereken kazanç 0.04 $ görünüyor.

Ben reklamlarınızı yayından kaldırıyorum. Gerekli makaleyi yazıp hem kendi sitemde hem de webmaster forumlarında yayınlıyorum.

Aksini ıspatlayana kadar ben haklıyım, siz haksızsınız. Haklı olduğunuzu ıspatlayın Hem sizden özür dilerim hem de sitemi size bağışlarım..

82562130627230184940.jpg

T

trgy

Misafir
Smyrna oldukça güvenilebilecek bir firmadır. Sistem hatası olmuş olabilir birşey olmuş olabilir direk dolandırıcı damgası vurmasak daha güzel olur.

Minimum 0.01$, Maksimum değer yoktur.

Yazıyor ayrıca.

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aga 3 tıklamaya 0.04 $ vermiş..

yayıncıdan ne kadar aldınız acaba?

siz üç kuruşumuza göz dikiyorsunuz ben nasıl sana güvenim de o programı bilgisayarıma kurayım. bugün en az 20 tıklama oldu.. siz 3 tıklama gösteriyorsunuz. Hadi gerçekten üç tıklama oldu diyelim. 0.09 $ olması gereken kazanç 0.04 $ görünüyor.

Ben reklamlarınızı yayından kaldırıyorum. Gerekli makaleyi yazıp hem kendi sitemde hem de webmaster forumlarında yayınlıyorum.

Aksini ıspatlayana kadar ben haklıyım, siz haksızsınız. Haklı olduğunuzu ıspatlayın Hem sizden özür dilerim hem de sitemi size bağışlarım..

Zaten yazdıklarınızdan amacınız belli oluyor. Toplam 78 gösterim olmuş ve siz 20 tıklama olduğunu legalpara ediyorsunuz. Reklama tıklayan ve tıkladığını size söyleyen 20 kişi buraya yazsın diyorum, ondanda ses seda yok.

Hiç bir yerde tıklama başına 0.03 verdiğimiz yazıyormu da 3 tıklamaya 0.09 olması gerekiyor.

Siz tıklamaların sayılmadığını ispatlayabiliyormusunuz da ben birşey ispatlamak zorunda olayım. Sizin haksızlığınızı ispatlamam için gerekli yolu söyledim, fakat haksız çıkacağınızı bildiğiniz için yanaşmıyorsunuz. Siz bana tıklamaların sayılmadığını ispatlarsanız ben size gerekli ispatı yapabilirim.

Siz tıklamaların sayılmadığını ispatlayana kadar ben haklıyım.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
reklama tıklayan benim elemanlarım onlar şu anda matbaaada fatura basıyorlar..
İkincisi, dediğiniz gibi sistem hatası olmuş olabilir ve bu sistem hatası sizin cebinizi dolduruyor yayıncı avucunu yalıyor.
Üçüncüsü benim haksız olduğumu ıspatlayın sitemi aynı dakika kapatırım.
Siz haklı olduğunuzu ıspatlayamazsanız sitenizi kapatacak mısınız?

Trgy arkadaş güvenli diyorsa ona sonuna kadar inanırım, güvenirim.

ben kazandığım bu paralarla domain alıp insanlara ücretsiz veririm. Sizden ve diğer firmalardan kazandığım her para, projesi olupta maddi imkanı olmayan arkadaşlara imkan olacak.. (baknz goinger.com)

Benim en tahammül edemediğim şey haksızlıktır.. Bana deseler ki tıklama başına 1 kuruş verilecek, eyvallah derim. Ama 5 kişi tıklayıpta 1 gösteriyorsa, 20 kişi tıklaypta 4 gösteriyorsa ben çıkar ortaya bağırır çağırırım. TRgy arkadaş; istersen sana özelden şifremi falan göndereyim.. Reklama tıkla.. Bak bakalım sayacak mı.. Şayet sayarsa ben Burda özür dilerim.. Şayet saymazsa o arkadaşlarda dolandırıcılığı kabullenip sitelerini kapatsın.. var mısın?

T

trgy

Misafir
reklama tıklayan benim elemanlarım onlar şu anda matbaaada fatura basıyorlar..
İkincisi, dediğiniz gibi sistem hatası olmuş olabilir ve bu sistem hatası sizin cebinizi dolduruyor yayıncı avucunu yalıyor.
Üçüncüsü benim haksız olduğumu ıspatlauaın sitemi aynı dakika kapatırım.
Siz haklı olduğunuzu ıspatlayamazsanız sitenizi kapatacak mısınız?

Bakın sinirle yükleniyorsunuz ama biraz sakin olursanız düşünürseniz onların da cebinin dolmadığını anlayabiliyorsunuz. Sistem siz tıkladıkça onlar para kazanıyor bu şekilde işliyor öyle yazılmış. Yani tık sayılmaması durumunda onlar da para kazanamıyor.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tabiiki de onlar kazanacak.. ama şöyle bir şey var..
reklama tıklandığı zaman reklam verene tıklandı gibi gösterip bize tıklanmadı gibi gösterme ihtimalleri yüksek.. daha önce başıma geldi..

ben gidip komşu pc den reklama tıklıyorum.. ip noları aynı.. 1 saat oldu halen 4 tıklama görünüyor..

saan pm ile şifremi gönderdim.. sen de bi dene.. eğer bende bir yanlışlık varsa söyle, burda özür dileyip, sitemde onlar hakkında güzel bir makale yazar, iki sitemde bağlantı veririm..

T

trgy

Misafir
tabiiki de onlar kazanacak.. ama şöyle bir şey var..
reklama tıklandığı zaman reklam verene tıklandı gibi gösterip bize tıklanmadı gibi gösterme ihtimalleri yüksek.. daha önce başıma geldi..

ben gidip komşu pc den reklama tıklıyorum.. ip noları aynı.. 1 saat oldu halen 4 tıklama görünüyor..

saan pm ile şifremi gönderdim.. sen de bi dene.. eğer bende bir yanlışlık varsa söyle, burda özür dileyip, sitemde onlar hakkında güzel bir makale yazar, iki sitemde bağlantı veririm..

Tıkladım ben de deneme amaçlı ama dediğim gibi sistem yeni olduğu için hatalar olabilir. Zaten hemen birşeylerin rayına oturması imkansız. Zaman vermek gerekli, beklemek sabretmek gerekli. İncelerler durumu bilgidirirler. Buraya yazarak sadece firmaya zarar veriyorsunuz. İletişime geçersiniz durum böyle böyle diye anlatırsınız onlarla görüşme yaptıktan sonra durumunuzu buraya yazarsınız.

İnanın sizin bu yazdıklarınızı çok fazla kişi okuyor o yüzden yazarken dikkatli ve sabırlı olalım. Yeni girişimcilere ve işini düzgün geçmişiyle yapanlara destek olalım.

Farkettiyseniz gösterim sayısı da artmıyor. Belli ki belirli süreçler içerisinde güncelleniyor.

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayaçlar 15 dakikada bir panele yansımakta. Bir süre beklerseniz görürsünüz. Hatta tıkladığınız ip adresini falan da verebilirim.

scetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca test etmemiz için sizin öneriniz varsa uygulayabiliriz, veya ben şöyle bir test yöntemi önerebilirim;

İzmirde olan bir tanıdığınızla bir yerde buluşuruz, onun seçeceği bir internet cafeye gideriz, istediği bilgisayardan istediği reklama tıklar ve sonucu birlikte test ederiz.

Biz kendimize güveniyoruz, ayrıca firmamızı Smyrna Telekom olarak internetten ve forumlardan araştırabilirsiniz.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
araştırdım..
ama siz de bana hak verin..bizzat kendim bir internet cafeye girip tıkladım. saymadı.
Zaten saydıklarıda düşük..
0.01 sent veriyor. İçerik reklamı değil.. oyunla alakalı reklamlar çıkıyor.
text reklam seçtim yine resim reklam çıktı.
Yine de reklam larınızı yayından kaldırıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi