İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsanse Basvurusu

S

sohbetorg

Misafir
Meraba veb Adsense'ye kayit oldum ama hala bana herhangi bir onay gelmedi sadece ilk kayıtta bir mail geldi verdigi linki tıkladim Bilgileriniz dogrulandı ama ondan sonra bana herhangi bilgilendirici bir mail gelmedi Bir kac sefer ilk gonderdigi maildeki link'i tikliyorum her seferinde Bilgileriniz dogrulandı sonuc olarak bana aktif olarak bir baska bilgilendirici mail gelmedi neden olabilir sizce ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ben hala bloggera üye olup, bi blog açıp, ordan başvurursanız 5 günde açılacagını legalpara ediyorum.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hala "itina ile adsense basvurus yapilir" diyorum ;) 30 $ cik ( dermisim )

M

mfk_1868

Misafir
evet bu ara sistemde bir sorun olabilir aynı sorunu bende yasadım gecen.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sistemde sorun yok sadece kaydolan siteler daha bi titzlikle inceleniyor adamların onune hergun 10larca başvuru geliyor bir ara adsenseden para kazanmak icin site acanlar olmuştu hatırlarsanız sanırım bunun icin birazdaha detaylı inceleniyor kaydolan siteler

D

duyurbeni.com

Misafir
valla 1,5 ay oldu bloggerdan başvudum ama tık yok hala ne iştir yahu.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
beni kabul etmemişti ama yılmadım tekrar başvurdum nasıl olsa bir gün alacaklar.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bende başvurmuştum ve 1 ay sonra onayladı.Fakat ben 3 hafta geçince mail attım 2 gün sonra cevap geldi ve hemen peşine adresiniz onaylandı dedi.Adresi 1aydır onaylanmayanlar mail atsınlar derim :)

S

sohbetorg

Misafir
Ben 2005 Te kayit olmustum ama Reklamlari yayinlamamistim Suanda Cok sukur aktiflesti 2 $ ve 5$ arasi gunluk kkazanıyorus Allah bereket versin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5