İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsanse hesabı

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsanse hesabımı baska yerde actigimde bir sorun olurmu ben forumda aratırdım bulaadim suan tatildeyim ve adsanse hesabım ne kadar olmus die bakıcam ama banlanırım die bakamıyorum bakarsam acaba banlanırmıyım ?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç hesabına girme o bilgisayardan muhtemelen internet kafeden bağlancan olurda sen hesabına girdin sonra o bilgisayardan başkaları gelir senin reklamanı tıklar bu google amcaya ters düşebilir

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Anlık hatalardan yada kendi hesabına yanlışlıkla 1 2 kere tıklamadan bişi olmayacaktir. Hesabinizda aşırı bir trafik meydana geldigince google bizi gözlemeye başliyor işte o zaman bu tür hatalarinizi gördügü zaman banliyor.

3 tane Hesabim var 2 tanesini 1.5 senedir kullaniyorum 1 tanesinden sadece banlandim o zamanda hile yapmiştim ancak üstüne gide gide 3 gün degil 5 gün degil 3 5 ay. velhasıl google aslında bizlere müsama gösteriyor biz cok şansımızı zorluyoruz.

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben guvenli bir yerde Giriyorum cafelerde zaten mail hesabıma bile girmiyorum bu konuda cok hasas oldugumdan dolayi zaten girmiyorum ama suanda baskasının evindeyim reklamıma tiklamaz zaten ölede bir ihtimal olur oda ilerleyengunlerde belki tıklar. bu yuzden sordum benim adsanse 1 yıllık ama daha 2 aydır aktif ettim ilk odemeyi aldim ikinci odeme biraz kaymakli ondan bu tur seylere dikat etmek istiyorum :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım sıkma canını bende internet cafeden giriyorum merak etme hiçbir problem olmuyor zaten internet cafelerde güvenlik için goback veya deepfreeze gibi programlar kullanıyorlar işin bitince bilgisayarı kapattır bütün herşey gider ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
internet kafaden sakın açma hiç belli olmaz ama sitelerinin bilinmediği bir yerde açarsan hiç değilse için rahat edersin

Peki ben bişey sorabilirmiyim ben aynı bilgisayarda kaçtane hesap alabilirim?

ismozalp' Alıntı:
Arkadaşım sıkma canını bende internet cafeden giriyorum merak etme hiçbir problem olmuyor zaten internet cafelerde güvenlik için goback veya deepfreeze gibi programlar kullanıyorlar işin bitince bilgisayarı kapattır bütün herşey gider ;)
anti goback ve deepfreeze de kullanabiliyolar ama sen ginede işini garantiye al bence ne olur ne olmaz

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buna cevap vereyim aynı bilgisayardan bence hesap acma cunki cok riskli ben hesaplarımı internet cafelerden acip es dost akrabalarin adina acarim bir sey yaparken dikkat ederim.

bu sorunun cevabını 2 ay once burda iyinete aldim kesinlikle aynı Pc den hesap acmayın Riski yuksek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5