İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsende Hesabimda Problem

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün adsense hesabıma bakmak istediğmide kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra böyle bir uyarı verdi bir kaç kez denemeden sonra giriş yapabildim böyle birşeyle karşılaşanınız varmı Acaba bu nedir?.

Hoş geldiniz! Google Hesaplarına [email protected] e-postası ve Google Hesap şifreniz ile giriş yapmış durumdasınız, fakat bu veriler sizin AdSense hesap e-posta ve/veya şifrenizden farklıdır. Eğer bir AdSense yayımcıysanız, AdSense e-posta ve şifrenizle oturum açmayı deneyin. Veya, AdSense'e kayıt olun.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail sifresi ile girmeyi denemişsin. adsense sifresi ile mail şifresi farklıdır.Adsense sifren ile girmeyi dene.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer kastettiğin mail gmail ise ben gmail hesabı hiçbir zaman almadım ve girdiğim şifreden dolayı eminim ayrıca bir kaç kez denedikten sonra giriyor.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şey bendede oldu girdikten sonra çıkış yap düzgün olarak düzelecektir

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten çıkış yapmadan kapatmıyorum sizce sadece bir bakım veya herhangi bir arızamıdır. bu olay

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tekrar denedim aynı şekilde oldu şifreyi elle girince oluyor tahminim analitycs ile karısıyor yada arıza

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar telaş etmeyin aynı sorun herkesde yaşanıyor.Adsense de bakım var.Bu safer "bakım"ın ilanı biraz farklı olmuş bundan ibaret.(önce girş yaptıktan sonra bakım olduğuna dair sayfa çıkıyordu)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yukardaki mesajdan sonra tekrar denedim ve giriş yaptım.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde bakımlar haftasonu oluyordu,sanırım biryerde bir sorun var bu sefer ve müdahele ediyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5