İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsende için çok güzel data !

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense için çok güzel data !

Merhaba
Elimde iki tane site var
birinde 16 bin sayfa ingilizce içerik var site html ve hepsi birbirine linkli
reklam çeşitliliği çok fazla pek çok sayfada farklı reklamlar çıkıyor

diğeri ise www.dmoz.org un veritabanini kullanıyor siteyi istediğin sıklıkta güncellemeye göre ayarlayabilirsiniz site php ile çalışıyor
bu sitede reklam ingilizce olan kadar olmasada hep farklı farklı çıkıyor.

hit yaptırabiliceğine inanan arkadaşlar varsa
ortak olabiliriz veya datayı komple satabilirim

msn : [email protected]

lütfen niyeti ciddi olanlar mesaj atsın

herkese mutlukuk ve bol kazançlı günler dilerim

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belli bir zaman aralığında kaliteli ve hedef merkezli hit yaptırabilirim.Lütfen detaylar ve site adresleri hakkında tarafıma pm atınız.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dmoz dataları zaten bedava dmoz adresinden indirebilirisiniz dmoz sctriptine gelince kendinmi yazdın scripti. yoksa bedava scriptlerde var :)

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar
şimdi dmoz üzerinden çalışan zaten spytazz ın dediği gibi bedava olan dmoz datasını düzgün şekilde gösteriyor ücretsiz bi php scripti değşitirip yaptım

ikinci sitede şöyle söliyim
hani bazı domainlere girersiniz süresi dolmuştur arama sonuçları benzeri şeyler çıkar
onun gibi bişey yani her telden bilgi var hepside bir birinei linki
az uğraşmadım .

Hit yaptıramıyorum bari yaptıranlar adam gibi bişey kazansın diye satmaya karar verdim

adres olayına gelince daha önce canım yandı diye adresi hemen vermek istemiyorum
ciddi ciddi almaya niyeti olan bir arkadaş varsa ona direk datayı göndereceğim zaten
ve tüm sayfalara reklam kodunuda ben yerleştireceğim.

dmoz olan sitenin adresi http://dmoz.doganli.com

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek sayfa

herkes örnek isteyince en iyisi burdan göndermek
bu gönderdiğim gibi 16 bin küsür sayfa var hepsi bir birine linkli

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başkasının sitesini html olarak indirip satmayımı düşünüyorsun tam olarak anlıyamadım :) senin verdiğin örnek bu linke çok benziyor http://parkzone.afternic.com/ochnl.asp?d=pro-wrestling.us&keywords=Free magazine&t=p&chnl=1 yada bütün sitenin adresi verim ordan bak bakalım sattığın şey bumu http://parkzone.afternic.com/ neyse okadar indirmişin html olarak emeğinin karşılığını veren çıkar inşallah :)

dmoz'a gelince çok güzel yapmışın benimki ise komple dmozun dataları mevcut www.liveweblist.com

sakın yanlış anlama emeğine saygı duyorum.

saygılar.

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki insanlar girip gezecekmi bunlarda merak ediyorum. Yoksa tamamen arama moturunda bulunmak için mi yapiyorsunuz bu siteleri anlamiyorum.

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senden bi katki bekledigini sanmiyorum amacim yararli seyler yapmak ve destek vermek www.google-tr.com da bunla ayni islemi yapiyo ama kazanc icin yapiyo arkadasim hellal olsun senin gibi para kazanmak istemeyen melek insanlarda var demekki olum anlamiyorum derken amacini sormustum birde sen yoksun tek burda sana sormadim genel konustum cümleyi iyi oku saygilar yazip saygizilik yapma.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
byfobi' Alıntı:
olum anlamiyorum derken QUOTE]

olum demek_? çok komiksin :) neyse tartışacak değilim sen çoğul ben kendi adıma konuştum ve benim sitemde şuan reklam ben bu proje için şuan bir lisanslı script birde program aldım ama şuan sitedeki script bedava dağıtılan bir ürün daha sonra aldığım lisanslı ürünleri kullanıcam para kazanma isteğimde gayet doğal dmoz.org babasının hayrınamı yapıyor okadar editör bu iş için uğraşıyor neyse iyi bayramlar herkese

SAYGILAR.

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav kardeşim gidin başka yerde tartışın
üç kuruş yolumuzu bulacaz burda onuda saptırdınız...
spytazz lütfen sende yanlış anlama ama sende çok uyanık geçiniyorsun ama
bu data ile benimki farklı bunlarda benim aldığım yerden almış olabilir zaten %90 bu datalar direk database olarak satılıyordur çünkü çok yerde var
burda önemli olan benim datayı ayıklamış ve toparlamış olmam bu tarz datalarda
google kurallarına aykırı bi sürü içerik var
alakasız bi sürü içerik var
neyse
mal ortada işine yaracak olan ilgisini çeken varsa
alır istemeyen almaz.

byfobi senin sorunda adamına göre değişir yani işini bilen buna milletin girip dolaşmasınıda sağlar ( yapanlar var )
seo bilen arama motorlarından hit yapar ( tanıdığım yok ama yapanlar varmış )
bide kimsenin katkısını küçümseme
sen olmasan ben olmasam internette bi bok olmaz

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
byfobi senin sorunda adamına göre değişir yani işini bilen buna milletin girip dolaşmasınıda sağlar ( yapanlar var )
seo bilen arama motorlarından hit yapar ( tanıdığım yok ama yapanlar varmış )
bide kimsenin katkısını küçümseme
sen olmasan ben olmasam internette bi bok olmaz

haklisin valla yalanda degil neyse hocam sende kusura bakma kizdim biraz ama sende iyi cümleler kur ..

herkeze iyi bayramlar kazali bayram hekerlar saldiri felan yapmasin webmasterin kazasi bu olur. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5