İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsende reklamları ertesi günü gözükmüyor?

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadşlar ben siteme adsense kodlarını ekliorum fakat ertesi günü sitede bişi gözükmüoür ama kodlar duruyor sebebi ne olabilr ?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1-2 gün bekle bot daha gelmemiştir düzelir :)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk defa duydum böyle birşey sürekli böylemi oluyor? reklam çıkmasa bile genel hizmet reklamları çıkması gerekiyor.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim bildiğime göre kodu koyduğumda hemen çıkmıyodu ben sorduğumda bana örümcek cevabını verdiler işte ama en geç 1 güne çıkıyor (içerik için örümcek )demek istedim

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende genelde kodu koyar koymaz Site icerigine gore reklamlar cıkmaya başlıyor. Genel hizmet reklamları cıktıgını bile hatırlamıyorm hic..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sorun bazen bende de oluyor, birkaç sayfayı birden upload ediyorum ama aynı anda upload ettiğim sayfalardan bazılarında hemen reklamlar çıkmaya başlıyor bazılarında ise seçtiğim arkaplan renginde görünüyor adsense kodlarının olduğu bölüm.
Bence bunun bot'la alakası yok,çünkü aynı anda gönderdiğim yeni sayfaların bazılarında reklam çıkarken bazılarında niye çıkmıyor.Bot hemen onu indeksliyorda onu neden indekslemiyor.İçerik hepsinde var.
Aksi gibi ilk etepta reklam çıkmayan bir sayfada 3-4 gün hiç çıkmıyor reklamlar.Neden ve çözümünü bilmiyorum ama aynı sorun bendede oluyor.
Yalnız olmadığını bilmen için yazdım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5