İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsens PR etkiler mi? Bir sorunum varda :)

B

bLackStar

Misafir
Selam

Adsense olayı çıktığı zaman başvuru yaptım. Sonrada üzerine düşmedim. Onay maili geldimi gelmedimi ona bile baktım. :D Başvuruyu yaparken ileride bu kadar önemli olacağını pek düşünmemiştim valla :rolleyes:

Neyse, sonuç olarak bu olaylardan sonra sitemin PR'sine bakıyorum 0 gösteriyor. Ve sitenin 0 olması baya zor geliyor. hadi 1 olsun, 2 olsun yahu :D Bu adsense ile pr nin bir alakası var mı ?

Bu arada sitenin adı: sohbethane.net

Bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bunun için siteni bir google a kayıt ettir önce :)
siten google tarafından indexlenmemiş bile daha bunların yanında adsense ile hiçbir ilişkisi yok.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayıt edilmediğinde google sallamıyor hemen hemen aynı yerlere kayıt ettiğim/ettirdiğim vs. sitelerden www.bedavax.com PR3 www.fontcop.com (googlea kayıt etmeyi unutmuşum:)) pr0 ve googleda hala yok bi dmoz yapsaydım veya direk google a kaydettirseydim şimdi en kötü olasılı pr2 olmuştu :)

B

bLackStar

Misafir
iyide ben google kaydetmiştim siteyi ilk açtığım gün :D

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bLackStar' Alıntı:
iyide ben google kaydetmiştim siteyi ilk açtığım gün :D

Google örümceğine siteni eklemen direkt kayıt ediliyor anlamına gelmez.. Aslında siteni o tarz bir kayıt işlemi yapmasan bile PR 4,5 sitelere linkini ekletmen yeterli.. Google sayfanı indexleyecektir..

İyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5