İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 1 günde onay alma taktiği nedir

Hooxbal

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar , hep parayla satılıyor bu taktikler acaba nedir bunlar ? Bazen maddi durum elveriş vermiyor , gerek okuldan dolayı gerek üniversiteden dolayı.
Acaba hızlı şekilde onay alma taktikleri nelerdir, Benimle paylaşır mısınız rica etsem

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Bunu ücretli yapanlar var ancak garanti edemezler onlar da. Sadece kurallara uygun olarak bir siteyi eklerseniz birkaç gün içinde onaylanıyor.
Başkalarının taktiklerini bence umursamayın. Herkes bunu kazanca dönüştürme peşinde.
iyinet'te arkadaşlardan biri konu ile ilgili detaylı malumat vermiş. Aşağıdaki linkteki kurallara uygunsa siteniz bir günde onay alabilirsiniz.
https://iyinet.com/forum/konu/google-adsense-reklam-politikalari-2019.288296/

mamut

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitenizin organik hiti varsa ve sitenizde hakkımızda, iletişim, gizlilik ve veri politikası sayfaları da mevcutsa kısa sürede onay alırsınız.

ahmeetsn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Aslında genellikle google siteye gelen hite bakmıyor, sitenin içeriğine ve sana ulaşması için iletişim bölümü vs. benim bildiğim hite dayalı onaylamıyor. Günlük 5 hiti olan blog siteme de onay aldım 150 olana da aldım.

mamut

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aslında genellikle google siteye gelen hite bakmıyor, sitenin içeriğine ve sana ulaşması için iletişim bölümü vs. benim bildiğim hite dayalı onaylamıyor. Günlük 5 hiti olan blog siteme de onay aldım 150 olana da aldım.
Ek olarak içerik analizi de yapıyor. Reklam verimliliği sağlamayan içerik olduğunda onay almak mümkün değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5