İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 2.Hesabı Açmak

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar diyelim ki adsenseden banlandım ve 2.hesabımı açacağım.Öncelikle aynı adda açılmayacağını,adresin farklı olacağını falan anladım.Birde tartışmalı bir konu vardı mac adresine bakıyor veya bakamaz diye.Şimdi bazıları cafeden falan diğer hesabını aç diyor.Diyelimki açtım o cafeden olur ya gelir biri siteme reklamada tıklar.Az bi olasılık var ama olabilir.Bu durumda atılmam söz konusu olacak.Durmadanda panele girmek için evden dışarı çıkıp bir cafeden girmem gerekecek.Peki eve yeni bir telefon hattı çektirsem ve yeni bir pc alsam banlanma olasılığım var mıdır?Google'ın takip etme yöntemlerini kimse bilmiyor tam olarak.Acaba bunu anlayabilir mi?Şimdiden Teşekkür edeerim
Saygılar

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum cafe`ye falan gitmene gerek yok.. Sadece yeni bir mail,yeni bir isim ve de yeni bir adres ile üye ol.. Üyeliğin onaylandıktan sonra adresi değiştir..

O

osman1971

Misafir
ne mac adresi arkadaşim :)

hala oradamisin yok oyle birsey kimse bakamaz.

ozaman microsoftun bir tane lisansiz ürünü olmazdi.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesela diyelim xxxx sitemle başvurdum bı kaç ay sonra hesabım kapatıldı,
ikinci bi siteyle basvurup kabul edildiğim zaman banlanan sitemede kodlari yerleştirebılırmıyım? çalısırmı kodlar yada banlanma ihtimali varmi?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yeniden üye olursun aynı adres için (ama bi süre geçmesi lazım), bu sefer kural ihlali yapmazsan sorun çıkmaz sanıyorum

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanan hesaptan giriş yaptığın pc den giriş yapamıyormuşsun.Bunu yaşayan çok gördüm.Tekrar atılıyor,hile yapmasa bile.Bi kere sanırım göze batıyor :) . Umarım dediğiniz gibidir,Yardımlarınız için çok saolun.
Saygılar

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha.. bi adsense için yeni bi pc bide tel hattı açılır mı yaa.. Eğer öyle yapman gerekse bile değmez bence..

bana kalırsa mail adresini ve ismini değiştirsen yeterli...

M

maxxlist

Misafir
way bea hojam ne yaptın yeni hat bide yeni bir PC .... way bea google adama neler yaptırıyor:)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hat gerekli diye biliyorum.Atıldığın hesapta login olduğun pc den falan girilmemeli diyordu arkadaşlar.Nedense şu anda hiçbiri yorum yapmamış.Sanırım asılsız bunlar.Çok teşekkür ederim.Neyse hat çektirmeden ve pc almaktan kurtuldum :p
Saygılar

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yok arkadasim o kadar da degil ya illa emin olacam diosan pcne format atarsin olur biter. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5