İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 2. Onayı Almayı Başardım ! ve Adsense Hesapları

adsensealınır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ulaşşşşş arkadaşım

Ekleme: dediğin gibi adam 60 lira dedi fiyata adsense alıcaz dediysek .... pinsiz birde bende anlamadım fırsatçı demiş konuda kendide fırsatçı

Ekleme: konu kilit

amekop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ulaşşşşş arkadaşım

Ekleme: dediğin gibi adam 60 lira dedi fiyata adsense alıcaz dediysek .... pinsiz birde bende anlamadım fırsatçı demiş konuda kendide fırsatçı

Ekleme: konu kilit

Arkadaşım 10 liraya ver dıyosun sanane ıstedıgım fıyata verırım ! konu kilit diyeceğine sen 10 tane uyelık aldın 1 haftada onların hesabını ver ! Report Edıyorum Seni.

kod1881

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar burada hesap alım satımının yasak olduğunu biliyorum başta bunu belirteyim ne konu kapansın nede ben ban yiyeyim.

Öncelikle Adsense 2. Onayı şükür alabiliyorum artık.. Malum etraf'da adsense hesap satan arkadaşlar fırsatcılar kol geziyor bende bu bilgiyi makul bir fiyattan sizlere verebilirim. Yani ücretli bir şekilde yardımcı olabilirim.

Vereceğim bilgilerle askıda olan hesabınızı 24 Saat içerisinde kesinlikle onay alıyorsunuz. Tam 5 hesap'da denemiş bulunmaktayım.

Fiyat ve konu hakkında daha detaylı bilgi için pm'den messenger adresimi isteyiniz.

Siten adsense kurallarına uygunsa zaten 10 dk içinde onaylıyorlar.Alamayan arkadaşlara satış yapman bence gayet normal.İntersette eş dost ilişkisi aramamak lazım.

amekop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten adsense kurallarına uygunsa zaten 10 dk içinde onaylıyorlar.Alamayan arkadaşlara satış yapman bence gayet normal.İntersette eş dost ilişkisi aramamak lazım.

Yorumunuz için teşekkurler, aynen aslında ince kısaslar var onları uyguladıgında sadece güzel bir maille onay alıyorsunuz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konuyu takip ediyorum.
Hakkınızda olumsuz yorum gelmemesini tavsiye ederim.

gececi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcıdır hesabımı aldı onaylıycam diye kolay gelsin...

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alım satımın yasak olduğunu biliyoruz zaten bunu ücretli yapacağınıza alamayan arkadaşlara yardımcı olsanız zaten gönlünden bişeyler kopan olursa size hakkınızı verir.

adsensealınır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam iyiki bu fırsatçılara para kaptırmadım. kendim açtım sonunda hemde kimsenin bilmediği bir yöntemle

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Calvin nerdesin yahu adam hesap satıyor gibi bir şey konu kilitlenmeli bence.

amekop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam kilit yaramaz pm ile haberleşme diye bişey var

Nurimisin nesin
adsenses
Uzaklaştırıldı

nuri3778
Uzaklaştırıldı

bu uyelıklerın hepsı sana ait satış konusu acıp banlanıyorsun sonra tekrar uyelık alıyorsun her actıgın konudada msn adresını verıyorsun terbıyesızlık yapma bidahada yazma !

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bi 2004 veya 2005 di herhalde birde bi kaç ay önce başvurmuştum kendi kaybetti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5