İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 2 saat içinde başvurumu onayladı

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar.

Bugün saat 16:30-17:00 sularında adsense ' ye başvuru yaptım. 18:01 ' de "Google AdSense'e hoşgeldiniz " diye mail geldi.

Çok şaşırdım açıkcası eskinden bu kadar hızlı olmuyordu artık bu hızda mı geri dönüş oluyor, yoksa benim şansıma mı anlayamadım :)

Daha önce bu kadar hızlı bi onaylanan üyelik var mı ?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google lakayık çalışmyıor normal karşıladım. Turk sponsorlar bu konuda çok kötü açıkçası. Hayırlı olsun ;)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bugun yeni bi hesap basvurus yaptım 1.5 - 2 saat sonra onaylandım :)
Hayırlı Olsun Dj İnsallah gecen seferki gibi kötü sonlanmaz :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla alakasız ama bisey soracam izninizle

başvurduğunuz email adresinin uzantısı neydi?

S

SupRAdyN

Misafir
welldone email uzantısı domainle alakalı olmasıyla alakalı olan bişey degil onaylama onu sormak istedinse sayet

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden 1-1,5 ay bekletiyorlardı,artık beklemenin olmaması çok sevindirici.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk adsense hesabımı aldığımda adresim sitemynet idi :D basvurdum ardından maıl adresıme dondugumde basvurum kabul edilmişti :D bi ara bazı arkadasların dedığı gıbı aylar suruyordu ancak son zamanlarda hızlandılar gıbı

hayırlı olsun

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ata ata memlekette webmaster kalmayınca başvuruları 2 saat değil 2 dakika'da bile yanıt gelebilir, bu Google'nin hızımıdır yoksa webmaster kalmadığının göstergesimidir bilinmez

A

Anıl Kutman

Misafir
mail adresinizin uzantısıyla alakalı değil.aynı gün 3 tane farklı hotmail hesabından basvuru yaptım.biri yarım saatte obür ikisi 1 gün sonra kabul edildi.sanırım google ın boş bi sunucusuna düşüyo bazen başvurunuz oda anında değerlendirip kabul ediyo.ayrıca mynet adresimden 3 kere denememe ragmen cvp gelmedi.mynet tavsiye etmıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5