İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Acma Alan sahip onay yardımm edin ?

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu
inceledik, ancak maalesef şu an için Google AdSense başvurunuzu kabul
edemiyoruz.

Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

- Alan sahipliği

---------------------

Daha fazla detay:

Etki alanı sahipliği: İncelememizi tamamlamak için, gönderdiğiniz
sitenin size ait olduğunu onaylamanız gerekiyor. Lütfen aşağıdaki
adımları uygulayın:
- Web sitenizin kaynak koduna erişin.
- 2. Sitede ayrı bir sayfa oluşturun ve "Bu postayla sitenin bana ait
olduğunu ve Google AdSense program politikalarına ve Şartlar ve
Koşullar'a uyduğunu doğruluyorum" ifadesini oluşturduğunuz sayfaya
yapıştırın.
- "Web Sitesi URL'si" alanı içindeki geçerli URL'yi, yerine ön bilgiyi
yapıştırdığınız sayfanın URL'si gelecek biçimde değiştirdikten sonra
aşağıda açıklandığı şekilde başvuruyu tekrar gönderin.

basvuru yaptım amam boyle bi mail geldi onaylanmadı nasıl bunun dedini yaparız yardımcı olursanız sevınırım

izletbana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google hesabınıza girin ve google site yöneticisi araçlarına sitenizi ekleyin. Daha sonra sitenizi doğrulamak için bir seçenek belirleyin.
en basiti olanı verilen kodun sitenizin ana index şablonunda ki ilk head tagları arasına yapıştırılması veya txt belgesi indirip sitenizin ftp sine gönderebilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra başvurunuzu yineleyin.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Baslik cokmu sacma yoksa benmi anlamiyorum :)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
gel pasa pasa vereyım :) yoksa bı 4 ay beklersın :)

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne kadar cıkarcı olmussunuz Ya herşey para dökuyorsunuz satcanız sey 20 tl senı zengınmı etcen acaba

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google hesabınıza girin ve google site yöneticisi araçlarına sitenizi ekleyin. Daha sonra sitenizi doğrulamak için bir seçenek belirleyin.
en basiti olanı verilen kodun sitenizin ana index şablonunda ki ilk head tagları arasına yapıştırılması veya txt belgesi indirip sitenizin ftp sine gönderebilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra başvurunuzu yineleyin.

usta dedını zati yapmıstım ama gene de kabul etmıyor :S

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
' izletbana' sen mı dıyosun bunu daha yenı uye olmussun madem o kadar kolay yada emeksız yapılacak bısey sen yapğda gorelım. ben hesaplar zarar gormesın dıye her hesap alısımda format atıyorum.5 tl ucret ıstememde normaldır yanı.bu devırde karsılık beklemeyen kısı salaklık yapar

airweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Üstadım eğer bir şirketiniz / firmanız var ise onun adres bilgileri ile kendi ad / soyadınız şeklinde başvurmayı deneyiniz.
Ayrıca hangi site ile başvuru yaptığınız da oldukça önemli.
Google 'nin reklamlarını eritmesi gereken sektörden bir site ile başvurulduğunda, başvuru kısa sürede kabul görmekte.
Kolaylıklar...

izletbana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
' izletbana' sen mı dıyosun bunu daha yenı uye olmussun madem o kadar kolay yada emeksız yapılacak bısey sen yapğda gorelım. ben hesaplar zarar gormesın dıye her hesap alısımda format atıyorum.5 tl ucret ıstememde normaldır yanı.bu devırde karsılık beklemeyen kısı salaklık yapar

arkadaşım ben yaparım üyeliğe gelince sen buralarda ne öğrenirim diye bakarken ben anlatım yapıyordum hızlı ve kolay hesap almayı senin gibilerin işini kesmek için yakın bir zamanda anlatıcam bütün forum şahit olsun bu sıralar ki yoğunluğumu atlatıp gmail hesap alarak hızlı hesap onayı anlatıcam sanırım anladın size artık iş yok ;)

izletbana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Konu açılmıştır BURADAN göz atıp kolay adsense hesabı alıp onaylatabilirsiniz. Sanırım buda bu arkadaşıma en güzel cevabımdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5