İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense aklima takıldı

O

OyunAlemi

Misafir
merhaba 1 2 3 sorum olucak..
1. Yaşım 17 parayı alabilicekmiyim
2. para adrese mi geliyor nasil geliyor nasil elime gecicek?
3. her ayın kaçında yapiliyor acaba
arkadaslar aradım bulamadım ama genede yazilmiştir kusura bakmayın cevap verelenlere simdiden tesekkurler.

[moderatör notu:] Lütfen standart yazı kullanalım.

M

Maxi

Misafir
Yaşın 17 ise bankada sorun çıkabilir.
Adsense çek gönderir. Kayıt bilgilerindeki adrese gelir.
Genelde her ayın 25. / 28. günleri çek gönderilir. Express istediysen büyük ihtimal ile 1 haftada elinde olur. Diğer türlü ise 15 günden 35 / 40 güne kadar uzayabilir.

O

OyunAlemi

Misafir
peki cek geldigi zaman benim adımmı yazar ustunde bozduramazmıyız turk parası da var seceneklerde onu secsem ne olur bu arada saol maxi

W

w0w

Misafir
Şu an gelen çeki bozduramaz çeklerin 3 ay süresi var void after 3 months... 3 ay sonra çek geçersiz olur.

E

European

Misafir
güzel bir çözüm :p seneye bozdurursun hahah allah seni davul etmesin besturk:)
problem olmaz sanırım bankada. gerçi kimlik soruyorlar ama...

O

OyunAlemi

Misafir
peki buyugumuz bozdursa :] benim adım ama birde pin diyor bana pin gelmedi naapmak lazim ?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin gelcek sana hesap yerinde yaziyor nezaman ciktini gelceni gelmese ordan yine isteye bilirsin tek bilmedim sey vergi bilgileri verilmesi gerekiyormu gerekmiyormu suan onla ugrasiyom :)

S

Skeleton

Misafir
OyunAlemi' Alıntı:
peki buyugumuz bozdursa :] benim adım ama birde pin diyor bana pin gelmedi naapmak lazim ?

Yanında annen veya babanla gibi bir büyüğünle gidersen bir kaç işlemden sonra bozdurabiliyormuşsun galiba, burda öyle bir şeyler yazılmıştı.

Eğer son zamanlarda üye olduysan çek göndermeden önce pin kodunu gönderirler zaten.

D

dursunbaba

Misafir
OyunAlemi' Alıntı:

Bende ilk çekimi aldığımda 16-17 yaşlarında idim Join4free diye bir absürt sponsordan gelmişti.
Bankaya 1. dereceden yakının, aynı soyadı taşıyan bir akraban ile gittiğinde çekini bozdurabilirsin. Ben yapıkrediden herangi bir sorun çıkmadan işlemimi halletmiştim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bak cek geldiği zaman babane veya abin varda o arkasıan adını soyadını yazsın ve imzalasın sen ceki ona cirola oda gitsin o ceksin paranı

O

OLTA

Misafir
ya bak çok acelen yoksa ödemeyi beklet...
18ine basınca istersin hem birikmiş olur baran hem de belki Türkiye'ye EFT yapar google

O

OyunAlemi

Misafir
yok hoca yamaha 115 lik bekliyor kaçmasın :]
pin min bilmem alırım ben parama yapımda ve yayında emegi gecen arkadaslara tesekkurler

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dursunbaba' Alıntı:
Bende ilk çekimi aldığımda 16-17 yaşlarında idim Join4free diye bir absürt sponsordan gelmişti.
Bankaya 1. dereceden yakının, aynı soyadı taşıyan bir akraban ile gittiğinde çekini bozdurabilirsin. Ben yapıkrediden herangi bir sorun çıkmadan işlemimi halletmiştim.

16 yaşındaydım join4free den çek aldıgımda , üye başına 1$ mı ne veriyordu. Ondan önce ise 300$ ımı ödemeyen gtxcash maceram olmuştu ;)

arkadaşların dediği gibi ..

bankaya 1. derece akraban ile git. Senin ve yanında bulunan büyüğünün vergi numarası falan bulunsun yanınızda tabii birde ikinizin kimliği. Bi sorun cıkmadan bozdurursun.. Ama aptalca sorularla karsılasabilirsin. " Sen bu yasta naaptında adına çek kestiler bakiiim " gibisinden :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5