İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense alakasız reklam çıkması

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba sitemde forum sitemde alakasız reklamlar çıkıyor bu neden oluyor başka siteye girdiğimde saçla ilgili karşıma reklam geliyor arkadaş kendi sitemde yok bunun bir sorunu olmalı nedir bu arkadaşlar böyle bir durum yaşayan oldu mu ne yapılabilir ?

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ismedigin reklamlari engelleyebilirsin. Adsense panelim yok ama url engelleme diye birsey var. Cikan reklamin url'sini engellersen o reklamlar cikmaz.

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar engellersem engellim reklam hala alakasız çıkıyor sitemde eksik birşey var ama ne ?

yeni güncel reklam filtresi var mı ?

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar engellersem engellim reklam hala alakasız çıkıyor sitemde eksik birşey var ama ne ?

yeni güncel reklam filtresi var mı ?

camyagi.co
camyaginaturadermtr.com
hamamotu.net
hamamotuyag.com
hurremhamamotuyagi.com
hurremsultankremi.com
hurremyagi.net
bio-oil.com

www.casualclub.com
www.powerplusvucutgelistirici.com
dot.tk
powerplusvucutgelistirici.com
bigpoint.com
gametwist.net
www.biz
4story.web.tr
tr.bigpoint.com
extrimvideoplayer.com
www.in
co.cc
pdf-tool.wiseconvert.coö
superbvideoconverter.com
pdfreaderapps.com
www.supratall.com
tr.cx
trmstar.com
soft.foxtab.com
www.tk
www.pro
www.info
adlsoft.net
www.pdfreaderapps.com
casualclub.com
videoperformer.softango.com
joygame.com
darkorbit.bigpoint.com
mayngames.com
free-file-opener.com
downloadmanagerapp.com
tr.gg
flvplayerpro.net

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asiri alakasiz reklamlar cikiyorsa siteye reklam gosterme izni vermemis olabilirsiniz. bende localde calisirken adsense reklamlari cok tuhaf seyler gosteriyor ama kendi sitemde hic gormedim o turden reklamlar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsense reklamları gösterilirken sizin web beslemelerinizden faydalanır. Yani siz o siteye girene kadar, daha önce hangi sitelere girdiyseniz onlarla alakalı reklamlarda sizin filtrenizde kalır ve sürekli karşınıza çıkar.

İnternet geçmişini silin, yada kullanmadığınız farklı bir tarayıcıdan girin sitenize (internet explorer, chrome, firefox). Aslında alakalı reklamlarında çıktığını göreceksiniz.

Ben sitenize girdiğimde 1 adet saç ekim, 1 adeet google kendi reklamı, 1 adette kilo verme ile ilgili reklam çıktı.

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakın emin değilim ama google yeni bi taktik geliştirdi gibi geliyo bana mesela g-mail hesabım açıkken siteleri gezdiğimde karşıma hep bi önceki sitenin ana konusuyla ilgili reklamlar çıkmaya başlamıştı yani google'ın artık cookieye göre reklam çıkardığını düşünmeye başladım mail hesabım kapalıyken hepsi normal bi nevi siteye göre değil kullanıcıya göre reklam politikasına geçmiş olabilirler bu benim görüşüm ama dediğim gibi emin değilim

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası tüm alternatifleri söylemişler evet 1. kural mouse analiz yapılıor buna inanıyorum benim mouse sayfa görüntülediğimde bana başka reklam başkasınada o an aynı reklam gidiyor mesela adsense girdiğimde 2 dakıka sonra site girdiğimde advord reklam çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5