İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense alıntı içerik için..

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense alıntı içerik için ücret ödermi?

Ekleme: Cevap yazan herkese teşekkürler!
Cevabını ben vereyim;

Adsense para verir belki, ama sitenin Google'da bir değeri var. Adsense ise bu değere göre tık başına ücreti belirliyor. :)

Sen alıntı içerikle Google'da sağlam bir güven değeri alamayacağın için kazancında o oranda Adsense için düşük olacaktır. :)

Alıntıdır.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Dediğin gibi para verir ama index google sıralaması gibi faktörler var.

arge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilgiler baştan sona yanlış olmuş....
Adsense polikalarına aykırıdır bu durum kopya siteleri sistemde istemez farkedene kadar ödeme yapabilir ama yakaladıgında uyarırmı banlarmı orası ona kalmış.İnceleyin adsense politakalarını görüceksiniz.

prestige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pekala öder taki yakalanana kadar sonra o ayın ödmeleri kesinleşene kadar bekler tam senin ki de kesinleti derken bir mail gelir içerik önemli değil azınla kuş da tutsan o hesabı kurtaramazsın
adım ve soyadın banlanır aynı isim ve soy isimden başka bir adsense hesabı alamazsın, almış olsan bile artık şüpheliler listesindesin dikkat etmen gerekir

baymen35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense ile alıntı içerigin hiç bir alakası yoktur +18 yada adsense kurallarına aykırı olmadıgı sürece kopyala yapıştır yapabilir hemen banlanır deyim kestirip atmayın olayı lütfen adsense içerige bakar o içerige yakın reklamlar çıkarmaya çalışır senin kopyala yapıştır olayını sitene gelen botlar sevmez zaten aynı konu veritabanın kayıtlı ise konu içersi filan geri sayfalara atar adsense gelince bana maddelerini gösterin ispatsız olmayan bir şeyi kendi kafanıza göre cıkarıyorsunuz

S

Swat

Misafir
Adense . @dutl ve w@rez içerik haricinde ödeme konusunda sıkıntı yapmaz. Kopya içerik sadece google sıralamanı etkileyecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5