İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Almama yardım edermisiniz ?

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar adsense almama yardım edermisiniz acaba bir türlü beceremedim .s.s

morjela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım edin derken?başvurunuz kabul edilmiyormu?en sağlam yolu blog üzerinden almak aslında.blogspot tan bir blog açıp adsense başvurusu yaptm.oradaki kodları sitemde kullandım.gerçi film paylaşımları olduğundan ban yedik ama neyse...

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ben her yolu denedım bır turlu kabul ettiremedim ne yazılan cızılen her yolu denedım sorun keısn bendede beceremedım işte

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ben her yolu denedım bır turlu kabul ettiremedim ne yazılan cızılen her yolu denedım sorun keısn bendede beceremedım işte

aynı durumla bende karsılastım kac farklı blogger tr.gg .comlu siteler denedim ama olmadı
Sagolsun
Tayfnn arkadas acti 2 liraya acıyor zaten gayet uygun sizede öneririm 2.5 saatte adsenseniz elinizde:)

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben açıyım ama herşeyin bir bedeli war söylym :D

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
gmail hesabı aç bi tane.onunla üye olmayı dene.büyük ihtimalle olacaktır

morjela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende çok uğraşmıştım(6-7 başvuru denedim).en son şu şekilde çözdüm

gmail hesabım ile blogger den bir blog açtım.temasını filan düzenledim 4-5 tane makale yazdım ekledim.ama bu makaleler tamamen kendi cümlelerim ile yazılmış olan makaleler idi.
ve üzerinden 1 gün geçti google indexlemeye başlar başlamaz adsense başvurusu yaptım.başvurudan sonra 6 saat içinde onaylandı blog.oradaki kodları alıp sitemde kullandım

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam parana kıyıp almadıktan sonra basaramazsın adsense almayı solemesı benden .d

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
kardes gmail ile değilde google hesabınla al bende banlıydım öyle aldım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5