İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense alternatifi:Ajansonline.com.tr tık başı iyi veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ne kadar oldu hesabın? Bilgi verebilir misin durum itibariyle..

Ben kullanmayı bırakalı 1 hafta oldu nerdeyse :D
Tık başı iyi veriyor ama banner reklam olmadığı için çok az tık alıyor.O yüzden şuan bunun yerine reklamstore koydum.Flash bannerler çıkıyor ve daha fazla tık alıyor.Bide fazla verse :p

Neyse bakalım içimizden 25ytl kazanıpta ödemesini alan çıkana kadar bekliycez.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha fazla tık almak mı daha fazla kazanmak mı daha iyi yaa :) Sonuçta bu site sanırım aynı ip den tıkları da sayıyor. Kendinde deneseydin :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Daha fazla tık almak mı daha fazla kazanmak mı daha iyi yaa :) Sonuçta bu site sanırım aynı ip den tıkları da sayıyor. Kendinde deneseydin :)

Aynı ipden tıkları şöyle sayıyor:Mesela bir reklam alanı oluşturdun ve bu reklam alında 2 reklam görüntüleniyorsa bir ipden en fazla 2 tıkı sayıyor.5 reklam görüntüleniyosa en fazla 5 tıkı sayıyor.Daha fazla kazanmam tabikide daha iyi

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım birileri dener de :) o olayın kabul edilip edilmediğini öğrenir :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben kullanmayı bırakalı 1 hafta oldu nerdeyse :D
Tık başı iyi veriyor ama banner reklam olmadığı için çok az tık alıyor.O yüzden şuan bunun yerine reklamstore koydum.Flash bannerler çıkıyor ve daha fazla tık alıyor.Bide fazla verse :p

Neyse bakalım içimizden 25ytl kazanıpta ödemesini alan çıkana kadar bekliycez.

o kadar yangın yapmana gerek yokmuş demek :D

kemalcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar adsense den şaşmayin, boşu boşuna böle şeyler ekleyip vakit kaybetmeyin bence böle siteler ancak kitapyurdu nun türevi olur.

unibjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç böyle işlere girmeyin derim =) herkesin ortak politikası zaten simdiye kadar kac site acıldı dolandırdı kaçtı :) en iyi yol bildiginiz yol..

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ben girdim. tık başı iyi veriyor. 25 ytl yi bulayım alırım diye düşünüyorum. scriptin de benim için önemi yok önemli olan parası. ilerde banner reklam koyarlarsa iyi olur. şu an yaptığım free siteye koydum reklamı, sonuçlar böyle:

Alan sayısı 1
Toplam Gönderilen Görüntülenmeler 2,762
Toplam gönderilen tıklamalar 7
Gönderilen Tıklamalar/Görüntülenmeler Oranı 0.25%
Ödenmiş Miktar YTL 0.00
Ödenmemiş Miktar YTL 0.17

ajansonline ın anasayfasında siyah tonlu bi resim var ya o benim sitemin resmi :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben girdim. tık başı iyi veriyor. 25 ytl yi bulayım alırım diye düşünüyorum. scriptin de benim için önemi yok önemli olan parası. ilerde banner reklam koyarlarsa iyi olur. şu an yaptığım free siteye koydum reklamı, sonuçlar böyle:

Alan sayısı 1
Toplam Gönderilen Görüntülenmeler 2,762
Toplam gönderilen tıklamalar 7
Gönderilen Tıklamalar/Görüntülenmeler Oranı 0.25%
Ödenmiş Miktar YTL 0.00
Ödenmemiş Miktar YTL 0.17

ajansonline ın anasayfasında siyah tonlu bi resim var ya o benim sitemin resmi :D

Sağdaki de benim sitemmiş yaa :) süper :) (kişisel sitem)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta alternatif yaratması açısından hoş :)
Denememiş olmakla birlikte olaylara sponsor gözünden bakmalısınız... hiçbir sponsor aynı ip'den 1000 tıklama yapılınca kalkıp tiko para yatırmaz... Yani işi batırmak amacındaki kafayı sıyırmış yatırımcıların istisna olduğunu var sayıyorum...
Aynı IP'den yüzlerce normal tıklama yapılması mümkün değilmi ki sorusunun cevabı elbetteki mümkün olacaktır ama... yine de %3-5'lik oranda mümkün... ve hile yapılmasına çok daha açık... dolayısı hileyi önleme garantili servisler her reklamverenin gönlünde yatan aslan parçası :) kaldıki hiçbir yöntem %100 hileden muaf olamıyor... çünkü tek yöntem açgözlülükle bir reklamverenin reklam verme amacını sorgulamaksızın, para kazanma hırsı ile tıklama yapmak değil. bunun için başta msn yüzlerce yöntem geliştiriliyor günbegün... :(
Olaya böyle bakınca bir servis çıkıp ben hileli tıklama önleme alternatifleri sunuyorum derse bir reklam verene... aklı başında olan reklam veren onu tercih eder, etmelidir... uzun vadede de reklam verensiz bir reklam networkü, olsa olsa reklam exchange servisine dönüşür...
Anyway... tüm bu olumsuzlukları düzelterek başarılı bir yapıya kavuşması temennisiyle diyelim...

erengfb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ajansonline kurallarından bir madde!
"AjansOnline tarafından 1000 gösterime 1 tıklama oranı geçerlidir. Bu oranın aşımı halinde site incelemeye alınacaktır. Ödemenin yapılıp yapılmayacağına incelemeden sonra karar verilecektir."
Sizce bu ne kadar mantıklı?
Yani gösterim/tık oranının %0,1 olması gerekiyor.biraz düşük değil mi

sasaleyte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de kullanıyorum fakat para vereceklerini hiç sanmıyorum.Mail atınca cevap bile vermiyorlar

cblog

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bu sitede de birkaç yöntem anlatimis
argebeyin.blogspot.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5