İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Alternatifi ?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Adsenseye alternatif bir reklam sistemi varmı? Yabancı ve video reklam tercihimdir

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://www.goviralnetwork.com/

video izlenme başı ödeme yapıyor. (0.02 - 0.05 euro) (PAYPAL)

video reklamlar oluyor. izlenen ülkeye göre ücretlendirme var.

UK,USA,DE ziyaretciler için neredeyse herzaman reklam videosu var.

6 ay kadar önce Türkiye için bir video vardı. 100 euro kadar ödeme aldım. daha sonra Türkiye için olan o video kampanyası bitince bıraktım. UK,USA,DE ziyaretciye sahip video siteniz varsa. işe yarayabilir.

yeni kampanyalarda ve kampanya bitimlerinde EMAIL ile bilgilendirme var.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama ben videoları serverimde bulundurmuyorum embed kodu ile

benimde öyle.

burdaki olay, bu reklam şirketinin verdiği video embed kodunu, aynı diğer videolarda yaptığın gibi sitene koymak. bu video izlendiğinde kazanç sağlıyorsun.

video öncesi reklam gibi değil bu, başlı başına bir video ve reklam şirketinin verdiği embed kodu ile çalışıyor.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yerli alternatifi yok, Gittigidiyor belki biyere kadar.

Yabancılar konusunda bilgili değilim. Güzel bir alternatif olsa bende kullanacağım sitelerimde ama şuana kadar memnun kaldığım bir site olmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5