İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense aylık kazançlarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ayLık kazancım $35 (otuz beş doLar)

benim kazancım da aman az kazanıom aman hiç kazanamıom diyenLere teseLLi oLsun, yaLnız deiLsiniz :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
harika miktarlar var. keyif verici..
100 doları buluyorum. e çok şükür..

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitenin hiti günlük tekil 4000+ ama nasıldır anlamadım günlük 2-3 dolar arası geliyor bunu nasıl arttıracagım :)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi sitemde resimli reklam çıkmış dayanamayıp tıkladım acaba birşey olurmu :) bu arada 2 usd verdi işallah atılmam;)

M

mavidusler

Misafir
DamgaNet' Alıntı:
benim sitenin hiti günlük tekil 4000+ ama nasıldır anlamadım günlük 2-3 dolar arası geliyor bunu nasıl arttıracagım :)
7000+ hitli sitemize 0.40 dolar verdiği de oldu. (Tabi bazen 10 doları da buluyor)
Gayet normal

I

IRCForum

Misafir
Hiç uğrasmadım google adense ile arkadaslar ama binlerce dolar kazananlar varmıs bendede var ama 35 dolar filan

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu topic bence gereksiz bir konu üzerine olmuş.Kimi diyecek benim az kimi diyecek benim günde 100$ vesaire vesaire.

Normal bir türk sitesinin google geliri 10-20$ civarındadır günlük.
Açarsanız 10 tane daha tek konulu hedef kitleli ziyaretcili site, günde 200$ kazanabilirsiniz ama açarsanız çöplük siteler diye tabir edilen siteler hitiniz günde 10.000 bile olsa 4-5$ kazanırsınız.
Google amcada güzel paralar kazanmak için tek konulu hedef kitleli tercihen ingilizce siteler açmak gerek.Daha önceki mesajımda yazmıştım,

Arkadaşlar önemli olan ingilizce site yapmak hit patlatmak degil.
tek konu, özgün içerik, sağdan soldan çalıntı olmayacak {çalıntı olursa google üste çıkamazsınız, üst sıralara çıkamazsanız ziyaretçi gelmez} zaten yabancılarda 1000 tekil hit çok mükemmel bir rakamdır.
örnegin köpekler üzerine bir site yaptınız ve belli bir içerik yıgarsanız zaten zamanla üst sıralara çıkmaya başlarsınız.gelen ziyaretçilerde, sitenizi arama motorlarından bulan, köpekleri olan kişiler oldugundan yada köpek meraklısı kişiler oldugundan, sitenizde çıkacak köpek maması reklamlarına yada veteriner hekim reklamlarına tıklayacaktır.
Ancak siz köpek sitesi yaparsanız, türkçe sitenizden pop up açar kuru hit yollarsanız, sadece kendinizi kandırmış olursunuz.
Urfadaki bir adama ne gerektir, amerikadaki bir hayvan hastanesinin kampanyası yada yeni çıkan köpek maması reklamı.
ingilizce site açtım hitimde 4000 oldu ama google para mara vermiyor dersiniz sonra :eek:

M

mavidusler

Misafir
Bir çok konuda haklısın ama Google amca tek konulu hedef kitleli türkçe sitelere de haksızlık ediyor. Phpkolik.Com'un sadece tek bir içeriği var, günlük tekil hiti 7000inin altına düşmüyor bugünlerde. Tıklanma sayısı ortalama 30-40 arasında geziniyor. (60 olduğu zamanlar da oldu, 5 olduğu zamanlar da) Kazanç bazen 1-2 dolar, bazen 10 dolar. (Ve hiç bir zaman kazançla tıklanma oranı birbirine paralel değil. 8 tıklamayla 12 dolar, 50 tıklamayla 2 dolar rakamları önümde duruyor şu an :))
Yani durum bi garip. İngilizce sitelere iyi ödüyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) o günlerde 3 dolar kazananlar şimdi 3000$kaznaıyodur heralde :) 3 senede kim bilir neler yapmışlardır sitelerine :) bende birine pm atmaya çalışıyorum adam kaç yıldır girmiyorsa pm açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi