İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense ban hakkinda soru

benken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorum su;

3-4 sene önce bir sitem ve adsense hesabim vardi sonra ban yemistim, itirazda etmemistim?

simdi baska yeni bir domain ile yeni bir site yapip, yeniden adsense basvursam kabul olur mu?

Ban domain'e midir? yoksa sahsin adina-soyadina midir?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sadece domain'e de ban atılabilir isime de . Siz farklı bir isimle ve siteyle başvurun kabul edildikten sonra o siteye kod koyduğunuzda gözükmüyorsa o site banlanmıştır...

benken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ad

Sadece domain'e de ban atılabilir isime de . Siz farklı bir isimle ve siteyle başvurun kabul edildikten sonra o siteye kod koyduğunuzda gözükmüyorsa o site banlanmıştır...

o site yok ki artik elimde...

simdi kendi ismimle yeniden baska siteler icin basvursam kabul olur mu acaba?
Kabul olmazsa ne yapmam gerekir.
yani bir kez banlandi diye ömür boyu bir insan adsense kullanamiyacak mi?

-----
ban sebebi galiba fazla clic. yani genelde ayni ip'lerden click (internet cafe, kutuphane). uzunca bir sure ayni ip'lerden click almis olsa da, hile yoktu.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tekrar başvurun isminizle sıkıntı olmaz o zaman çünkü bende aynı durumdayım şu an sıkıntı yok ama şu önemli önceki hesabınızdan eve pin geldi mi?

benken

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatirlamiyorum

tekrar başvurun isminizle sıkıntı olmaz o zaman çünkü bende aynı durumdayım şu an sıkıntı yok ama şu önemli önceki hesabınızdan eve pin geldi mi?

Pin geldimi gelmedi mi hic hatirlamiyorum, kac sene oldu.
Fakat ayni isimle adwords actim. Ve ayni isimle gmail adresim var, orada banlisiniz mi filan bir seyler yaziyordu.
Artik napalim, yeniden basvurrup deneyecem ilerde bir daha.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5