İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense ban

Eurobilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selamlar burada domain uyarı verılmeden banlandı bu banı nasıl kaldırcamı bılen arkadaslarım varsa yardımlarına ıhtıyacım var sımdıden tsk ederım arkadaslar

KasırGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok gıcık kardeşim bu adsense 2 tane hesabımı banladı uyuz oldum eğer banlandıysan geri acılmıyolar heleki sahte tıklama gibi gereksiz bişeyden ban yemişsen

spainloco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabınız aktifse ban sebebiniz orda mevcut olması lazım.

Eurobilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense hesabım pın kodu 3 kere yanlıs gırdıgımden kapandı dahada acılmadı :) kı kurallara aykırı bır sey yapmadım ve öle bır hıtı fılanda yok sıtenın gunde 3 5 kısı gırıordu ama nedense banlandı her hangı bır mesaj da gelmedı adsense den

KasırGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğrudur abicim inanırım bana hiç bi uyarı gelmeden 2 hesabımı yediler. şimdi yeni hesap alamıyom :)

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da uyarı gelmeden ban gelmişti, sahte tıklamaları siz yapmasanızda arkadaşlarınıza tıkla fln dediysenizde sıkıntı olur .. dikkatli olmalısınız bi daha kine

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5