İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense banı dönen var mı

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bana 1 ay sonra geri dönmüşlerdi.
tekrar inceleme yaptık hatalısın banı hakettin gibi bişeyler yazmışlardı

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amiiinn...ama ortada bir sürü haset iinsanlar varken google ne yapsın

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk adsense aldığımda benide banlamışlardı geçersiz tıklama dan.
e o zamanlar yeniyiz tabi. günde 5-10 kez tıklıyoruz falan. ilk hafta kazanç 35 dolar ikinci hafta ban..

sonra okuduk öğrendik mevzuyu yeniden başvurduk aynı siteyle aynı isimle hemde. kabul ettiler. bu ara bigün yanlışlıkla ilk hesap bilgileri girdim baktım affetmişler . eski hesapta çalışıyor. şu an yeni olanı kullanıyorum.

yaklaşık 2 yıldır...

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk adsense aldığımda benide banlamışlardı geçersiz tıklama dan.
e o zamanlar yeniyiz tabi. günde 5-10 kez tıklıyoruz falan. ilk hafta kazanç 35 dolar ikinci hafta ban..

sonra okuduk öğrendik mevzuyu yeniden başvurduk aynı siteyle aynı isimle hemde. kabul ettiler. bu ara bigün yanlışlıkla ilk hesap bilgileri girdim baktım affetmişler . eski hesapta çalışıyor. şu an yeni olanı kullanıyorum.

yaklaşık 2 yıldır...

haydaaaaa

yaw arkadasım senin bu yazını okudum eski hesabıma giriş yapatım dedim bu çıktı... ne demek bu. banlı hesabımı açmışlar ama neden ve nasıl :D

sonra da eski hesabımla giriş yaptığımda bu çıkıyor

Hesap Etkin Değil
Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bak sen öyle yazınca 2 senedir girmediğim hesabıma girdim

AdSense'e hoşgeldiniz!

AdSense'e olan sürekli ilginiz için teşekkürler.

Lütfen hesap bilgilerinizi aşağıda güncelleyin ve devam etmek için 'Tekrar gönder'i tıklayın.

yazdı

haydaaaaa

yaw arkadasım senin bu yazını okudum eski hesabıma giriş yapatım dedim bu çıktı... ne demek bu. banlı hesabımı açmışlar ama neden ve nasıl :D

sonra da eski hesabımla giriş yaptığımda bu çıkıyor

Hesap Etkin Değil
Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de öyle yazdı. banlamış hesapta öyle yazıyordu bende tekrar göndredim bakalım ne oalcak :D

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla geçersiz tıklamadan dolayı içerde 80 $ varken banlamıştı bakalım ne olacak :D

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bugün bende banlananlar arasına girdim saat 21 de uyarı maili atmışlar 22 de ben daha maili okuyamadan ban maili geldi. kötü bir durum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5