İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense banlanırmıyım ?

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar. benim adsense tarafından defalarca başvuru yapmama rağmen onaylanmayan fakat son denememde onaylanan bir blogum var. blogumda wordpress botları facebook arkadaş kasma programları vs. paylaşıyorum bazen. bu programlar ***** değil. fakat adsense biliyorsunuz para vermemek için en ufak şeyleri bahane ediyor. bu bir sorun teşkil edermi ? eğer ederse şuan silsem ban yemekten kurtulurmuyum ? ne yapmalıyım ?

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi sorun olcağını düşünmüyorum.
ban yemekten kurtulur muyum sorusuna gelince şuan için ban yemediysen kaldırdıktan sonra bu konu için ban yemezsin.

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
yani o soruda demek istediğim eğer bunları paylaşmak ban sebebi ise bunu kaldırırsam ban tehlikesi ortaya kalkarmı ? yani ban sebebi değilse tabiki bir şey değişmez.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kaldırmanın haricinde webmaster toolstan o sayfayı google indexlerinden silinme talebi göndermen daha sağlıklı olur.

Tabii bu adsense kurallarına aykırı ise.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5