İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense banlar mı ?

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar Fragman İzle sitemde sadee youtube film fragman videoları yayınlayacağım.Şuanki içerikde adsense için sakıncalı bişey var mı ?

Domain filmindirizlet.com olduğu için adsense açısından bir sakıncası olur mu ?

Teşekkürler.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Normalde bu tür sitelerde adsense kullanımı yasak fakat bu tür yasak ülkemizde olduğu gibi Avrupa ülkerinde de dinlenmiyor.Banlanana kadar kullabilirsiniz, banlanırsanız bir hak talep etme gibi bir nüksünüz olmaz.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
fragman yayımlamak serbest fakat sadece domainden bile banlanabilirsiniz. Banlananda çoktur hiçbir illegal yayım olmadıığı halde sırf domainin içinde film kelimesi geçiyor diye banlananlar var

C

Clivrape

Misafir
Kısa ve Öz Kendimden Biliyorum, Banlanırsın Uyarımı Yapayım, Ama Denemek Bedava :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Evet banlanılırsın + sitende cok alıntı varsa zaten oto olarak :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu fragmanlar zaten para ile satılmayan, dağıtımı, yayınlanması serbest olan (Film yapımcılarının işine gelen, bedava reklam) değil mi? Saçma bence bunun için bannlıyacaklarsa, fakat domain illegal çağrışım yaptırıyor, ordan sıkıntı olabilir belki arkadaşların dediği gibi.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
gelecek kişilerin "film indir izlet" diye arama yapıp gelecekleri düşünülürse bence banlama ihtimali yüksek.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence de banlanma ihtimali yüksek. Adsense bazı kelimeleri otomatik olarak yargılıyor bence. Google forumlarda çok gördüm, sitesinde makale yazmış, konu aslında eleştiri ve destek konusu. Başlık şöyle. "ço... por... hayır". Yani yazılan yazı, ele alınan konuya tamamen destek veren bir konu ama kullanılan kelime nedeniye otomatik banlanma. Ens... gibi kelimeler de aynı sonucu getiriyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ne yaparsanız yapın da sakın adsenseye mail atıp bir şey sormayın. Ne zaman mail attıysam hesabımı detaylı inceleyip bir şey buldular ve uyarı maili attılar. İnternette para kazanma konulu blogumda adsense ile ilgili paylaşım yaptığım için uyarı almıştım. Kızıp blogu komple kapattım.

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkürler arkadaşlar kodları kaldırayım ben gümlemeden :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi