İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense banlarmı ?

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 20 tane arkadaşm direk site adresimi tıkladı ve direk reklamlara tıkladı dielim hatta günde 20 dolar kazandıracak kadar arkadaşm direk siteye girip reklamları tıkladı sizce google banlarmı ?

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şöyle yardımcı olayım size 300 hitiniz var 20 reklam tıklamak göze pek batmaz..Hergün 20 kişi farklı saatte sitenizde 3,4,5,6 dakika kaldıktan sonra reklama tıklar reklam sitesinde de biraz kaldıktan sonra diğer arkadaş biraz zaman sonra aynı işlemi yapın.Risk var tabiki..:( Hitiniz olmadan ayrıca bu iş olmaz,ayrıca hergün 20 kişi de olmaz..:eek:lmadı:

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ne hakkı ya google milyonlarca insandan trilyonlar kazanıor oturdugu yerde .. yinede yorumlarınız için teşekkürler

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
1k dan fazla hitin varsa eğer, bana site adresini gönder senin için reklam optimizasyonu yapabilirim. Taşıma suyla değirmen dönmez banlanırsın başka türlü. Adsense hilesi var mı var ama tasvip etmiyorum, arkadaşında dediği gibi tamamen reklam verenlerden gidiyor o para. Sadece google diye bakmak mümkün değil.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1k dan fazla hitin varsa eğer, bana site adresini gönder senin için reklam optimizasyonu yapabilirim. Taşıma suyla değirmen dönmez banlanırsın başka türlü. Adsense hilesi var mı var ama tasvip etmiyorum, arkadaşında dediği gibi tamamen reklam verenlerden gidiyor o para. Sadece google diye bakmak mümkün değil.

Reklam optimizasyonu nedir. 800 ila 1,4 k arası tekil hit alan bir sitem var.

Adsense ile iş yapar mı acaba.

Birde benim siteye bakarmısın rica etsem.

www.bilginipasla.com

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Legal site ise adsense ile ayda 80-100$ arası iş yapar, içeriğin türüne göre artabilir azalabilir. Reklam optimizasyonuda en çok tık alıcak şekilde reklam yerleşimini yapmaktır. En basit haliyle ziyaretçiyi yormadan en çok göz önünde olan yerlere reklam koymaktır, bu sayede %2-5 arası sayfa tıklanma oranı yakalamaktır.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Legal site ise adsense ile ayda 80-100$ arası iş yapar, içeriğin türüne göre artabilir azalabilir. Reklam optimizasyonuda en çok tık alıcak şekilde reklam yerleşimini yapmaktır. En basit haliyle ziyaretçiyi yormadan en çok göz önünde olan yerlere reklam koymaktır, bu sayede %2-5 arası sayfa tıklanma oranı yakalamaktır.

Teşekkürler. Güzel para.

O zaman ben acilinden siteye biraz daha asılayım 2 k hite çıkartmaya çalışayım. Sonra baş vurumu yaparım adsense ye.

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

taşıma suy örneğini vermen beni ne kadar anlamadıgının göstergesi olsa gerek arkadaşım neden banlasın ? benim o arkadaşlara girip reklamlarıma tıklayın dediğimi google nerden bilecelkl somut bir cevap verirmisiniz eğer bu hali ile google banlıosa o zaman herkes banlanır çünkü normal bir kullanıcı siteyi acar bakar reklam ilgi cekiciyse tıklar bunuda google gecersiz sayacaksa hiç almıım....

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
olmaz, sana bu mantıklı glmiyor sanırım, 5 6 yıl oldu neredeyse aynı adsense ile yola devam ediyorum, politikalarını ezberledim neredeyse, kurallarına göre oynuyorum şuan, google nereden bilecekki deme, senin o 20 arkadaşın isterse hergün belirsiz saatlerde tıklama yapsınlar, isterlerse grup grup herhangi bir günün herhangi bir saatinde tıklama yapsınlar hiç farketmiyor, googleın ip havuzu olduğu biliniyor artık, o 20 arkadaşının ip i de kayıt altına alınıyor, bunlar sürekli tıklama yaparlarsa eğer ya hesabın askıya alınıyor ya da kazandığın para reklamverenlere veriliyor. google eskiden bebekti. ***** sitede bile adsense den 150 lira kaldırmışlığım var. ama artık google herşeyin farkında, tıklamaların tamamen organik olmalı, arama motoru üzerinden gelinmeli, zaten hitin yok ise o dediklerini hiç yapma. 1 2 bin ziyaretçin olduğunda yavaş yavaş kazanmaya başlayacaksın zaten iyi bir reklam optimizasyonu ile. ama illa ki ben en azından denicem diyorsan tutmayalım seni, ama şunu bil ki bu yazdıklarının hiçbirini forumdaki kişiler onaylamaz, bilirler çünkü illegal bişeyler olduğunu. google büyüdü bizde büyüdük. hapşırsak banlıyor hesabı artık.

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamm haklısın dediklerinde aama ben denicem ben google dan arama yapılarak gelindiğini bile gösterecem

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Googleden site anahtar kelimesine göre girip tıklasalardı, sorun olmayabilirdi.
Ama buda etik bir davranış değil.
Ayrıca Google sizin bildiğinizden daha fazlasını biliyor bunu unutmayın.

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Googleden site anahtar kelimesine göre girip tıklasalardı, sorun olmayabilirdi.
Ama buda etik bir davranış değil.
Ayrıca Google sizin bildiğinizden daha fazlasını biliyor bunu unutmayın.
dogru dion google fazlasını bilior mükemmel programlamacıları var google emin olmak için ne istiorsa hepsini yapabiliorum..

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
banlanmaması için nasıl bi giriş yapmalılar ?

google'da ilk sıralarda çıktıgınız bi kelimede sorgu yaparak girsinler.
sitede biraz zaman geçirsinler
sitenizde diğer sayfalarınızıda dolaşsınlar diğer sayfalarda da zaman geçirsinler uzun ugras yanı. bununla ugrasıcagınıza organik olun

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'da ilk sıralarda çıktıgınız bi kelimede sorgu yaparak girsinler.
sitede biraz zaman geçirsinler
sitenizde diğer sayfalarınızıda dolaşsınlar diğer sayfalarda da zaman geçirsinler uzun ugras yanı. bununla ugrasıcagınıza organik olun
hocam işte ben bunları yaptırabiliorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5