İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense banner

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslar dün ilk kez sitemde banner yayınlandı ve hala yayınlanıyor. İlk banneri kendi sitemde gördüm ne mutlu bana. Başka banner yayınlanan siteler varmı? Çoğu yerde text link oluyor.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe hiç imaj reklam görmedim.
Ama yabancı içerikli imaj reklamları genelde (728*90) Türkçe sitelerde dahi en az 20 kere değişik formatlarda gördüm.
Ama Türkçe reklamları görmek nasip olmadı..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
wallahi benimkide yabancı.. ama 468 boyutunda..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet cıkıyor ama text image diye biz secmiyormuyuz reklam cinsini kendi kendine cıkmıyor ya bu mubarek

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
evet cıkıyor ama text image diye biz secmiyormuyuz reklam cinsini kendi kendine cıkmıyor ya bu mubarek

Ne alaka anlayamadım.
Konu text/image diye seçip seçmek değil sitede image reklam çıkması, arkadaşın sitesindede şimdiye kadar sürekli text reklam çıkıyormuş image reklam çıkmış ondan bahsediyor.Dediğin doğru reklam ayarını biz belirliyoruz ama image reklamlar gayet az sadece image reklam diyede kategori yok zaten..

M

malatyasporlu

Misafir
ben kaç gündürlü hep banner görüyorum sitemde sayfayı yenilediğimde yazıya dönüyor

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
image reklamlar diger reklamlardan daha pahalı yayınlatmak google amcada.
Reklam veren firmalar daha çok sitede görünmesini istiyor genelde.
Sayfayı yeniledikçe reklamlar bu sebebten kayboluyordur.
image reklamların tıklanma ücretleri daha yüksektir. :p daha çok kazanırsınız sitenizden

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende devamli çikiyo çiçekçi reklami... 728x90 da

bronze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamirci ve baloncu image reklamları da bazı sitelerde gözüküyor

M

malatyasporlu

Misafir
kulaklık reklamı çıkıyor bendede birde şu var önceden sırf greencard reklamı çıkıyordu şimdi sırf çiçekçi reklamı ne iştir çözemedim gitti..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5