İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Baş vurusu Vw Hazin Şonuç Yardım arkasaşlar lütfen

asiboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb Arkadaşlar başvuruda bulundum fakat kabul edilmedi

gelen cevap

Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:
- Sayfa Türü

ARKADAŞLAR BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDİN

SİTE BUDUR : www.unibul.hareketforum.net

asiboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz öyle oldu hocam :))) delirti bu adsnse bni uğraşıyorum bir türlü olmuyor artık napacağımı şaşırdım

asiboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar başvuruda bulundum şimdide yetersiz içerik dedi :))) google kafa buluyor heralde benle

KasırGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim pr 3 gene almıyo jep aynı şeyi papağan gibi tekrarlıyor adsenseye olan ilginize teşekkür ederiz

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz. bu ne demek ya biri bana izah edebilir mi SİTENİN HİTİ HALİS MUHLİS ORGANİK ARTI 3 PR ARTI GÜNLÜK 2500 SAYFA GÖSTERİMİ VAR BANA yardımcı olabilecek bi BABAYİĞİT VARMI :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5