İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense başvurusu hakkında bir soru

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsenseye başvuru yapıldığında mailimize hoşgeldiniz maili yollanıyormuydu? Ben başvuru yaptım mailime hiçbir mail gelmedi adsenseden. Acaba yanlış mailmi yazdım adsenseye başvuru yaparken. Benim bildiğim ilk başvuru yapınca sistem otomatik mail yolluyordu birde adsenseye kabul edilince mail geliyordu. Yanlışmı biliyorum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk başta hesap aktivasyon maili gelmesi lazım,kabul edildiğin taktirde de hoşgeldin maili.Yalnız mynet vb. bir e-mail verdiysen mail biraz geç ulaşıyor posta kutuna bu google'dan değil mynet vb. şirketten kaynaklanıyor.Ama er yada geç mailler gelir.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yahoo mailimi verdim. Başvuru yaptım aktivasyon maili gelmedi. Ne yapcaz şimdi

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki henüz kabul etmemişler geri dönüş olur olumlu veya olumsuz.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki henüz kabul etmemişler geri dönüş olur olumlu veya olumsuz.
Hesap aktivasyon maili otomatik geliyor, o e-mail'in çalışır olup olmadığını kontrol etmek için.Gelen maildeki onay linkine tıklamadan başvurun incelemeye alınmaz.

Biraz bekle derim, 1-2 gün içinde gelmezse yeniden başvur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5