İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense = Bıkkınlık

Full Bir Blog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben bıktım adsenseden artık ya beni blog yazmaktan soğuttu resmen en 10 kez farklı zamanlarda gerekli düzenlemeler yaptım ama reddediyor.Sitem : http://fullbirblog.blogspot.com . Bna göre hiçbir hata yok ama belki ben göremiyorum bi siteme bakar mısınız ? Şimdiden teşekkürler .

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
bana kalırsa isimden kaynaklı olarak siteni w.arez site olarak görüyor; ayrıca soldaki 160x600 reklam alanı bende içeriği kapatıyor

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site içeriğin de bir şey yok pek. adsense yolun başında bir siteye kolay kolay reklam vermez. hem de ücretsiz alansa çokk zorr.

Full Bir Blog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar için teşekkürler .. Full heralde ***** olarak görüyor ama sitede ***** yok . Neyse ya haklısınız daha yolun başındayım aslında. Ben şimdi hiti yükseltsem özgün içerik eklesem adsense kurallarına uysam kabul eder mi ? bir de başta hiç kabul etmediyse sonra da hiç mi kabul etmez otomatik liste filan diyorlar ?

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre de full kelimesi nedeniyle olmamıştır. Yoksa blogspot sitelerine rahatlıkla reklam vermektedir.

janiz4ry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bloglarda kabul edilmiyor adsense ye
20 yayında iken mapyapimi . blogspot comblogum red edildi fakat hitim yoktu hiç.
7-8 yayında iken csgundem . blogspot comblogum 1000-1200 hit almasına rağmen (76klık facebook sayfasında 2 haber paylaşıldı) kabul edilmedi.

sizce sebepleri nelerdir? artık haber blogumla başvurmak istiyorum ne zaman uygundur ?

by_kirkof

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkeste aynı sorun var çok şımardı adsense piyasada tekel olmak böyle birşey.Yandex yakında alır onu aşağıya merak etmeyin ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5