İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense botunu çağırmak..

S

superlative

Misafir
Sizce bu mümkün mü? Sitemiz dinamik içeriğe sahip, veriler veritabanından çekiliyor. Ancak siteye yeni birşeyler eklendiğinde AdSense botu ziyaret edene kadar ya içerik dışı reklamlar ya da genel reklamlar çıkıyor. Bu botun sayfaya gelmesini saglamak için sayfayı peşpeşe refresh yapmak faydalımıdır? Bunun bir zararı var mıdır ?

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşım içerik değiştirdiysen beklemen lazım. Bot gelip bakar gider. Hatta okuduktan sonrada makine ısınsın diye google soruları çıkıyor. ondan sonra reklamlar değişiyor.

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamın yerini ve tipini değiştir
anında gelir

M

muzikportal

Misafir
Benim siteme anında gelmiyor. günlük 3500 tekil var. Değiştiriyorum biraz bekliyor sonra geliyor. peşine en hızlı koşan kuş hangisidir. hizmet reklamları çıkıyor. sonra yeni reklamlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi