İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Bu Tip Yerleşim Yasak Mı ?

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar birçok film sitesinde görüyoruz şöyle bi yerleşimi ;
3803.jpg

yani arka planda video görünümü var ama video değil bu yasak mı bir çok film sitesi kullanıyor herhalde değildir dedim kullanacaktım ama bir sorayım dedim hesabım güme gitmesin :),video önüde değil nede olsa sabit duruyor sürekli,sizden fikirlerinizi bekliyorum.

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yasak diye biliyorum ama açıklık getirilirse iyi olur :)
Yani arka plana videoymul gibi resim konuluyor üzerine reklamı koyuyoruz yani şöyle diyelim bi tablo yaptık arka planına o video görüntüsünü koyuyoruz sonrada tablonun içine adsense kodunu koyunca bu tip bi reklam oluyor :D

yanıtın için teşekkürler :) arkadaşlar yani daha önce bu tip reklam kullanmış kişiler bişeyler söylese daha iyi olucak valla ,1 saat denedim iyi tık alıyor böyle :)

Kullanıcıları aldatarak reklamlara tıklatmak yasak.
Evet işte bende bunu düşündüm,arka plana videoymuş gibi resim koyarak video görüntüsü verip reklamı gömüyoruz içine banada pek doğru gelmiyor yinede kullanan film siteleri görüyorum haliyle bende kullanmak istiyorum :)

arkadaşlar daha önce kullanan arkadaşlardanda yorum bekliyorum :)

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Video görünümünde arkaplan resim kullanıp adsense kodu yerleştirmek yasaktır! Ama flashplayer'ınıza entegre edebilirseniz yasak değildir. Yani kullanıcı video izleme aşamasına gitmek için, tık gerektiriyorsa yasak!

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayır hayır izlemsi iiçin tıklaması gerekmiyor aslında olay şu tablonun arka planına bi video resmi koyuyoruz üstüne kodu ekliyorum o sadece arkaplan, video değil,tıklaması zorunlu değil :)
Koduda şöyle isterseniz deneyin benim yaptığımda dediğiniz reklamı gibi entegre etmek :)

<table width="397" height="325" border="0" background="http://img.webme.com/pic/c/canlitvizleyin/reklams.jpg"> <tr> <td><div align="center">
REKLAM KODU BURAYA GELECEK
</div></td> </tr> </table>

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
tartışmaya gerek yok. kesinlikle yasak. çünkü video görüntüsü veriyor. oysa video değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5